امان از مدیریت فاجعه‌بار استقلال/ مربی یهودی پرسپولیس تنها یک جلسه محروم شد!

گابریل کالدرون

فدراسیون فوتبال سرمربی یهودی تیم پرسپولیس را به دلیل افترا و نشر اکاذیب محروم کرد.

به گزارش استقلال نیوز، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مصاحبه گابریل کالدرون را مصداق افترا و نشر اکاذیب دانست و این سرمربی را یک جلسه از همراهی پرسپولیس محروم کرد.

کالدرون که از ابتدای فصل بارها و بارها در مصاحبه های‌ مختلف در امور باشگاه استقلال دخالت کرده و به این باشگاه و فدراسیون فوتبال تهمت و افترا زده بود، بالاخره از سوی کمیته انضباطی یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شد.

البته شایان ذکر است این محرومیت حداقلی به لطف مدیریت فاجعه‌بار باشگاه استقلال و مماشات کمیته انضباطی با پرسپولیس و این مربی بود.

حکم کمیته انظباطی

به گزارش استقلال نیوز، در متن منتشر شده از حکم کمیته انضباطی در مورد کالدرون به نکته عجیبی برمی‌خوریم.

در این حکم آمده است که شکایت استقلال از نظر شکلی ناقص بوده و هزینه دادرسی هم از سوی این باشگاه پرداخت نشده است! و این بدین معناست که باشگاه بزرگ استقلال وکیل یا مشاور حقوقی ندارد تا اینچنین در مسائل حقوقی و همچنین عقد قرارداد با بازیکنان و مربیان مفتضحانه عمل نکند. 

با توجه به ایراد شکلی شکایت باشگاه استقلال، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال این شکایت را رد کرده و محرومیت کالدرون به دلیل افترا و نشر اکاذیب بوده است نه شکایت استقلال! 

محرومیت سرمربی گستاخی که که مسلما می‌بایست بسیار سنگین‌تر می‌بود با ضعف مدیریتی باشگاه استقلال به حداقل تنزل پیدا کرد تا باز هم این تیم و هوادارانش خورده شود.

اخبار رسمی باشگاه استقلال

'

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

استراماچونی منتظر انتقام زمستانی از کالدرون/ خارجی کشی به سبک سرمربی استقلال

ی نوامبر 10 , 2019
سرویس ورزش مشرق - این مربی در دیگر دیدارهای این فصل تا پیش از پیاده کردن دستورات تاکتیکی اش برای اعضای تیم، نباخت تا اینکه اولین برد استقلال رودرروی یک سرمربی خارجی رقم خورد. استقلال استراماچونی در دیدار هفته نخست در تبریز در دقیقه ۵+۹۰ روی یک ضربه کاش...