میرشاد ماجدی: استراماچونی روی کارش تمرکز دارد؛ مگر می‌شود پول باشد و به بازیکنان ندهیم؟!

میرشاد ماجدی

عضو جدید هیات مدیره استقلال گفت: یکی از نکات مثبت استراماچونی، به جای مصاحبه، روی کارش تمرکز کردن است.

به گزارش استقلال نیوز، میرشاد ماجدی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در گفتوگو با خبرنگار تسنیم، درباره مشکلات مالی باشگاه استقلال و صحبت‌های اخیر آندره‌آ استراماچونی،صحبت های کرد که در ادامه می خوانید:

* مشکلات مالی و صحبت های استراماچونی؟

استقلال و پرسپولیس در سال‌های گذشته معمولاً با چنین مشکلاتی دست و پنجه نرم کرده‌اند و برخی مواقع پیش آمده که پرداختی‌ها به تعویق افتاده است.

* اظهارات اخیر معاون اجرایی باشگاه استقلال؟

هادی مباشری در مورد مسائل مالی صحبت و به هزینه‌های این مدت اشاره کرد. بخشی از درآمدهای استقلال به پرداخت بدهی‌ها اختصاص یافت تا با کسب مجوز حرفه‌ای، خطر حذف از لیگ قهرمانان آسیا از بین برود. ضمن اینکه درصدی از قراردادهای بازیکنان هم پرداخت شده است. با این حال باشگاه تلاش می‌کند دریافتی بازیکنان را به حدی که باید باشد، برساند.

* شایعات اخیر مبنی بر مهلت دو هفته‌ای استراماچونی به استقلال؟

بسیاری از این شایعات از صفحات مجازی شکل می‌گیرد. حتی من شنیدم که خیلی زود تیم بعدی استراماچونی را تعیین کردند و تیم اودینزه مطرح شده است. این خبرها هواداران را عصبی و ناراحت می‌کند، اما آنها نباید به چنین شایعاتی توجه کنند. برخی می‌خواهند کام هواداران را تلخ کنند و به همین دلیل در صفحات مجازی شیطنت می‌کنند، مگر می‌شود باشگاه پول داشته باشد و به بازیکنان ندهد؟! هیئت مدیره همیشه در تلاش است تا مشکلات مالی را حل کند و پرداخت حق و حقوق بازیکنان نیز همیشه جزو اولویت‌ها قرار دارد.

* نتایج خوب استقلال در هفته‌های اخیر و تأثیر حضور استراماچونی در این تیم؟

یکی از نکات مثبت این مربی، کم مصاحبه کردن است و استراماچونی به جای مصاحبه، روی کارش تمرکز می‌کند. مسائلی را که استراماچونی در تمرین با بازیکنان کار می‌کند، در زمین پیاده می‌شود و خوشبختانه ارتباط خوبی بین این مربی و بازیکنان ایجاد شده است. استراماچونی چیزی را که از بازیکنان می‌خواهد، به خوبی به آنها انتقال می‌دهد. امروزه در دنیای فوتبال ارتباط بسیار مهم است و در کلاس‌های مربیگری، اهمیت زیادی به این موضوع می‌دهند.

* آیا این تیم می‌تواند در لیگ نوزدهم به مقام قهرمانی برسد یا خیر؟

صحبت کردن در مورد قهرمانی از حالا خیلی زود و سخت است و باید ببینیم در نیم‌فصل دوم چه اتفاقاتی رخ می‌دهد. چهار تیم بالای جدول در نیم‌فصل دوم، درگیر لیگ قهرمانان آسیا خواهند بود و رقابت‌های جام حذفی هم برگزار می‌شود. باید دید کدام تیم در فشردگی مسابقات شرایط بهتری خواهد داشت و اتفاقات بسیار تأثیرگذار است.

اخبار باشگاه استقلال


 مطالب مرتبط:

به حال این مدیریت باید گریست؛ استقلالی ها به دلیل مشکلات مالی تمرین نکردند!

'

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

چرا آنهایی که گفتند قهرمانی پرسپولیس مهندسی شده است محروم نشدند؟!

ش نوامبر 9 , 2019
به گزارش مشرق، حسین قدوسی در مورد محرومیت یک جلسه‌ای گابریل کالدرون از سوی کمیته انضباطی که به خاطر شکایت باشگاه استقلال از این مربی بوده است، اظهار داشت: کالدرون در مصاحبه‌های خود که سند آن موجود است به هیچ عنوان به باشگاه استقلال اتهامی نزد و فقط تأک...