عبدالعلی چنگیز: تعطیلی لیگ به ضرر استقلال تمام شد؛ مدیران استقلال هم حرکتی از خود نشان بدهند

چنگیز

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: به نظرم تعطیلات لیگ برتر به ضرر استقلال شد زیرا آنها روی نوار برد بودند. 

به گزارش استقلال نیوز، عبدالعلی چنگیز پیشکسوت باشگاه استقلال در گفت وگو با خبرنگار مهر، در خصوص پیروزی های استقلال د و شرایط این تیم در این هفته،صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

* استراماچونی شناخت خوبی از بازیکنان دارد

سرمربی ایتالیایی آبی پوشان به خوبی از بازیکنانش شناخت پیدا کرده و حالا به ترکیب ایده آلش تقریبا دست پیدا کرده شاید او مجبور باشد به خاطر مصدومیت یا محرومیت جابجایی هایی کوچکی داشته باشد اما به ترکیب اصلی دست پیدا کرده و توانسته در دو بازی ۹ گل به ثمر برساند که این در طول سال های گذشته یک رکورد بسیار خوب بوده است.

* تعطیلی لیگ تا حدودی به ضرر استقلال تمام شد

به اعتقاد من تعطیلی لیگ تا حدودی به ضرر استقلال تمام شد، آنها روی نوار برد بودند و مطمئنا می توانستند دیدارهای بعدی خود را هم با موفقیت به پایان برسانند.

* از استراماچونی حرفه ای انتظاری بیش از این نمی رود

از یک مربی حرفه ای انتظاری بیش از این نمی رود او حالا استقلال را به روزهای خوب رسانده و هواداران از او راضی هستند و بازی دلچسبی را به گفته همه کارشناسان از استقلال می بینیم بنابراین مدیران استقلال هم باید شرایط این مربی خارجی را درک کنند. او از مربیان  داخلی نیست که با پادرمیانی و ریش سفیدی بتوان از او مهلت خواست یا اصلا پول او را نداد او به ایران آمده تا کار کند و در قبالش پول دریافت کند. بنابراین باید هر چه زودتر تا اتفاق بدی رخ نداده مطالبات این سرمربی را پرداخت کنیم تا آرامش به تیم بازگردد.

* مدیران استقلال هم حرکتی از خود نشان بدهند

حالا که استقلال این روزها به آرامش رسیده، ۷ بازی را با پیروزی پشت سر گذاشته و شادی را برای هواداران استقلال آورده بنابراین باید مدیران استقلال هم حرکتی از خود نشان داده مشکلات را هر چه زودتر برطرف کنند تا با شروع دوباره لیگ همین استقلال طوفانی را در دیدارهای بعدی شاهد باشیم.

اخبار باشگاه استقلال


مطالب مرتبط:

عبدالعلی چنگیز: استراماچونی به بازیکن های جوان اعتماد کند؛ استقلال بیش از هر چیزی به حمایت نیاز دارد

عبدالعلی چنگیز: استراماچونی می‌تواند تاثیرگذار باشد؛ تبریزی بهترین مهاجم استقلال می شود

عبدالعلی چنگیز: استقلال نیاز به ستاره دارد؛ می‌توان به آینده استقلال امیدوار بود!

عبدالعلی چنگیز: شروع زود هنگام تمرینات نکته مثبت استقلال است؛ با همدلی و وحدت به قهرمانی خواهیم رسید

'

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

AFC اعلام کرد/ استقلال پُرافتخارترین تیم ایرانی؛ لیست 24 تیم قهرمان قاره کهن+عکس

ش نوامبر 9 , 2019
کنفدراسیون فوتبال آسیا به بهانه بازی فینال لیگ قهرمانان، لیست تیم های پُرافتخار این قاره را اعلام کرد. به گزارش استقلال نیوز؛ با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا آبی های پایتخت پُرافتخارترین تیم ایرانی در آسیا شدند.  کنفدراسیون فوتبال آس...