آندره آ استراماچونی: ایرانی ها عاشق سلفی گرفتن هستند؛ تمام تمرکز من روی تیم استقلال است

استراماچونی

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: از زمان حضورم ایران متوجه شدم که غرب درباره ایران اشتباه فکر می کند و درک درستی از زندگی در ایران ندارند.

 به گزارش استقلال نیوز، آندره‌آ استراماچونی در گفتگو با اسکای اسپورت ایتالیا در مورد شرایطش در ایران و تیم استقلال صحبت های کرد که در ادامه می خوانید:

 * استقلال 25 میلیون هوادار دارد

تیم استقلال در ایران 25 میلیون هوادار دارد و از زمان حضورم در ایران آنقدر عکس سلفی گرفتم که در عمرم آنقدر عکس نگرفته بودم. هواداران استقلال با این تیم زندگی می‌کنند و حتی بانوان ایرانی نیز در تمرینات تیم حضور پیدا می کنند. از زمان حضورم ایران متوجه شدم که غرب درباره ایران اشتباه فکر می کند و درک درستی از زندگی در ایران ندارند.

* دربی حقمان شکست نبود 

دربی تهران یک دیدار کلاسیک بین دو تیم رقیب است. فکر می‌کنم نباید آن اتفاق در دقایق پایانی می‌افتد. ما در این دربی خیلی به برد نزدیک بودیم.

* تمام تمرکز من روی تیم استقلال است

مشکلات من در مورد شرایط ویزا آسان نبود ولی با کمک سفارت ایتالیا و وزرات خارجه ایران این مشکلات حل شد. اکنون تمام تمرکز من روی تیم استقلال است تا مشکلات را برطرف کنم و به شرایط خوب برسیم.

اخبار رسمی باشگاه استقلال

'

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اقدام جالب استراماچونی در بازی دوستانه

ج اکتبر 11 , 2019
به گزارش مشرق، تیم فوتبال استقلال امروز در دیداری دوستانه مقابل یک تیم دسته دومی به برتری سه بر صفر سید اما استراماچونی در این مسابقه و در نیمه دوم اقدام جالبی انجام داد.وی در ابتدای نیمه دوم محمد دانشگر مدافع استقلال را در پست مهاجم به کار گرفت و این ...