باشگاه استقلال به خبر مربوط به انتقال بازیکنان جوان به ترکیه واکنش نشان داد/ هواداران نگران تکذیب مدیران دروغگو!

باشگاه استقلال

باشگاه استقلال در واکنش به اخبار منتشر شده در خصوص انتقال بازیکنان جوان این تیم به لیگ ترکیه واکنش نشان داد.

به گزارش استقلال نیوز، در پی سفر امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال به ترکیه، شایعاتی مبنی بر مذاکره وی با باشگاهی ترکیه ای مبنی بر انتقال بازیکنان جوان از این تیم در محافل فوتبالی پیچید که باشگاه استقلال این اخبار را تکذیب کرد.

در این خبر آمده بود فتحی در حال مذاکره با باشگاه بشیکتاش ترکیه در خصوص انتقال مهدی قائدی و عارف غلامی دو ستاره جوان استقلال به باشگاه ترکیه ای است که این خبر با واکنش استقلالی ها همراه شد.

باشگاه استقلال در پیامی در این خصوص نوشت: 

مدیرعامل باشگاه استقلال در سفر به ترکیه با چند بازیکن خارجی به مذاکره پرداخته و هیچ مذاکره‌ای با باشگاه‌های ترکیه‌ای انجام نشده و خبری که درباره فروش بازیکنان تیم استقلال توسط یک کانال مجهول‌الهویه(تحت پیگرد) منتشر شده، واقعیت ندارد. 

به گزارش استقلال نیوز، هنوز هم هواداران استقلال از ماجرای انتقال صیادمنش به فنرباغچه و دروغ های فتحی و معاونش خطیر در مورد انتقال او شوکه و نا امید هستند و حال با این بیانیه باشگاه استقلال، هواداران نمی دانند در اصطلاح "دم خروس را باور کنند یا قسم حضرت عباس را!"

فتحی در مدت زمانی که مدیرعامل استقلال شده است به وضوح نشان داده ابایی از دروغ گفتن و دادن وعده های آبکی به هواداران ندارد و تجربه نشان می دهد در آینده هم نخواهد داشت.

امیدواریم در مورد خبر یا شایعه فروش بازیکنان جوان به باشگاه ترکیه ای، هواداران استقلال بازیچه نباشند و دوباره مضحکه دست وزیر ورزش و افراد دست نشانده اش در هیات مدیره استقلال نشوند.

اخبار استقلال

'

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عکس/ تیتر روزنامه های ورزشی پنجشنبه ۱۸ مهر

پ اکتبر 10 , 2019
مشرق نیوز - عکس/ تیتر روزنامه های ورزشی پنجشنبه ۱۸ مهر ...