میرشاد ماجدی: دفاع خوبی از پرونده سوپر جام صورت نگرفته است؛ از هواداران استقلال عذرخواهی می‌کنم!

میرشاد ماجدی

عضو جدید هیات مدیره استقلال گفت: زمانی که بحث پرونده سوپرجام در استقلال مطرح شد من اصلا در باشگاه حضور نداشتم ولی بابت اتفاق رخ داده از هواداران عذر‌خواهی می‌کنم.

به گزارش استقلال نیوز، سرانجام بعد از مدت‌ها کش و قوس روز گذشته حکم دادگاه CAS برای پرونده سوپر جام 97 مشخص شد و در نهایت قهرمانی این جام به باشگاه پرسپولیس رسید.

میرشاد ماجدی عضو جدید هیات مدیره باشگاه استقلال در گفتوگو با خبرگزاری فارس، در خصوص رای دادگاه CAS علیه استقلال،صحبت های کرد که در ادامه می خوانید:

دفاع خوبی از پرونده سوپرجام صورت نگرفته است

حقیقتا از اتفاقی که رخ داده متاسف و ناراحت هستم. صادقانه بگویم زمانی که پرونده سوپر جام اتفاق افتاد من اصلا در باشگاه استقلال نبودم و واقعا نمی‌دانم جزئیات نحوه دفاع از این پرونده به چه شکل بوده اما وقتی دادگاهی به این معتبری رای به بازنده شدن باشگاه را می‌دهد حتما دفاع خوبی از پرونده ما صورت نگرفته است.

از هواداران استقلال عذرخواهی می‌کنم

من در کنار هواداران استقلال بوده، هستم و خواهم ماند. الان هم تاکید می‌کنم ناراحتی آنها به حق است و من چیزی جز عذرخواهی نسبت به اتفاق رخ داده نمی‌توانم به هواداران بگویم. با وجود اینکه سمتی در آن زمان در باشگاه استقلال نداشتم اما از هواداران استقلال عذرخواهی می‌کنم.

می‌خواهم از مربیان ایرانی حمایت کنم!

حالا که در مورد این موضوع بحث شده می‌خواهم در مورد یک مبحث دیگر هم صحبت و به نوعی از مربیان ایرانی حمایت کنم. در وهله اول به عنوان مسئول کمیته آموزش فدراسیون فوتبال از مربیان داخلی حمایت می‌کنم چون در کلاس‌هایی که ما برگزار می‌کنیم افرادی حضور دارند که به لحاظ علمی و عملی می‌توانند در رده‌های بالاتر کار کنند. من در سال 2007 مدیر اجرایی تیم ملی بزرگسالان بودم و اگر خاطرتان باشد آن زمان دو جناح سیاسی با یکدیگر مشکل داشتند و فدراسیون فوتبال هم رئیس نداشت. یک کمیته انتقالی وجود داشت و جام ملت‌های آسیا هم  نزدیک بود. همه تصور می‌کردند دیگر نمی‌شود تیم ملی را جمع و جور کرد ولی همان زمان مربیان ایرانی با یک برنامه ریزی درست و اصولی تیم را برای جام ملت‌های آسیا آماده کردند. تاکید می‌کنم صحبت‌های من برای حمایت از مربیان ایرانی است چون من رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال هستم. شما دقت کنید آن زمان یک برنامه 8 ماهه تا پایان مسابقات نوشته شد و ما دوشنبه‌های هر هفته جلسه داشتیم چون روزهای شنبه و یکشنبه مسابقات اروپایی بود و روزهای پنجشنبه و جمعه هم لیگ خودمان برگزار می‌شد. آن تیم 20 نفره فرم‌هایی در اختیار داشتند که گزارشات خود را در فرم‌ها به کادر فنی ارائه می‌کردند. مثلا آنالیز لژیونرها، بازی‌‌های لیگ اروپا، جلسات توجیهی و .... همه در این نشست‌ها مورد تحلیل و بررسی قرار می‌گرفت.حتی یادم هست مارکار آقاجانیان مسئول بازیکنان ایرانی شاغل در خارج  از کشور بود.

قلعه‌نویی برنامه محور بود

برای اولین بار یک مربی ایرانی با چنین رویکردی وارد مسابقات شد و درست است که ما با پنالتی برابر کره حذف شدیم ولی میانگین امتیازات تیم ملی در آن مسابقات 2/11 بود. ما حتی بهترین گل زده را داشتیم و در رنکینگ آسیا هم اول بودیم. همه اینها را گفتم که بگویم مربیان ایرانی برنامه دارند. حال اگر یک سری افراد این کارها را انجام نمی‌دهند دلیل نمی‌شود همه به این شکل هستند. ما باید خدا را در نظر بگیریم. در ‌آن زمان قلعه‌نویی برنامه محور بود و همان جلساتی که با بقیه افراد برگزار می‌کرد نشان می‌داد روی برنامه حرکت می‌کند.ما قبل از اعزام تیم به مالزی یک بولتن درست کردیم که کدام بازیکنان با یکدیگر تا پایان بازی‌ها هم اتاق هستند و فکر می‌کنم یک جزوه 25 صفحه‌ای در اختیار تمامی اعضای تیم بود که مثلا ساعتِ صبحانه،‌ناهار و شام، نوع تمرینات و ... در طول برگزاری مسابقات چگونه است و همه تمرینات و استراحت و بدنسازی بازیکنان به ساعت و تاریخ در آن جزوه ذکر شده بود.این اتفاقات زمانی رخ داد که همه تصور می‌کردند نوشتن برنامه برای مربیان ایرانی سخت است. ما با پنالتی حذف شدیم اما اگر به فینال می‌رسیدیم آن بحث تشکیلاتی و برنامه محوری یک مربی ایرانی به چشم می‌آمد. در تمام جلسات هفتگی آقایان قلعه‌نویی، مناجاتی، ناصر ابراهیمی، افشین پیروانی، منصور ابراهیم‌زاده، پرویز کماسی، دکتر منتظری،کریم بوستانی،مارکار آقاجانیان، احمد ابراهیمی، خودم، پرویز مظلومی و تعدادی از آنالیزورها حضور داشتند که هر جلسه ما بیش از 3 تا 4 ساعت طول می‌کشید.اگر یادتان باشد همان بحث برنامه محوری باعث شد تا ما در مسابقات غرب آسیا قهرمان شویم که همگی این نفرات ایرانی بودند.

در مورد مربیان ایرانی قضاوت های اشتباه انجام ندهیم 

ضمن احترام به تمامی مربیان خارجی شاغل در ایران ما نباید مربیان ایرانی را دستکم بگیریم و معتقدم مربیان خوبی داریم که آموزش دیده هستند پس خواهش من این است که در مورد مربیان ایرانی قضاوت های اشتباه انجام ندهیم.

اخبار باشگاه استقلال


 مطالب مرتبط:

اختصاصی استقلال نیوز/ ماموریت ویژه فتحی و خطیر به سرانجام رسید؛ CAS و سوپرجام بهانه ای بود برای نابودی استقلال!

امیرحسین فتحی: به من چه ربطی دارد که رای CAS به نفع استقلال نشد؛ من هیچ قولی به هواداران ندادم!

'

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ظلم به استقلال دامن فدراسیون را می‌گیرد

س اکتبر 8 , 2019
به گزارش مشرق، مدیری که هرگاه حکمی علیه استقلال صادر می‌شود به خواست هواداران که همواره به او فشار می‌آورند تا چیزی در این باره بگوید به رسانه‌ها می‌آید. فتح‌الله‌زاده درباره این خواست عمومی که همیشه پیرامونش وجود داشته حرف تازه‌ای به زبان می‌آورد: «با...