استقلال بازهم چوب داوری را خورد

به گزارش مشرق، امیرحسین فتحی بعد از تساوی دو بر دو استقلال مقابل ذوب‌آهن گفت: صحنه گل را بعد از مسابقات دیدم و صد در صد آفساید بود که باعث شد دو امتیاز حساس را از دست بدهیم. سرمربی تیم زحمت می‌کشد اما برای چندمین بازی است که چوب داوری را  می‌خوریم.

وی ادامه داد: به هواداران استقلال حق می‌دهم چرا که در سرما و گرما تیم را حمایت می‌کنند اما نتیجه نمی‌گیریم. به بازی با نفت مسجدسلیمان نگاه کنید. در بازی با پرسپولیس بیرانوند چند قدم جلو آمد و پنالتی را گرفت. فقط می‌توانم بگویم امسال به خاطر داوری‌هامتاسف هستم.

بیشتر بخوانید:

گل ذوب آهن آفساید بود؟

مدیرعامل باشگاه استقلال تصریح کرد: انصافا بازی‌های خوبی را انجام می‌دهیم. چند بازی شانس با ما همراه نبود و در چند دیدار هم طبق گفته کارشناسان داوری چوب اشتباهات داوری را خوردیم. کادر فنی تلاشش را کرده و جایگاه ما اینجای جدول نیست. حداقل باید 9 امتیاز داشته باشیم و بالای جدول بودیم.

فتحی در مورد عملکرد ضعیف دروازه‌بان این تیم و اینکه به نظر می رسد مشکل دارد، گفت: هنوز فرصت نکردم فیلم آنالیز دقیق دروازه‌بانی را بررسی کنم. دروازه‌بانی پست حساس و تخصصی است. مشکل این است که اگر 10 بازیکن اشتباه کنند قابل جبران است اما اگر دروازه‌بان اشتباه کند غیرقابل جبران است اما مطمئن باشید کادر فنی حواسش به همه چیز است.

به گزارش فارس، فتحی مدیر عامل استقلال در حاشیه مصاحبه درگیری را با یکی از خبرنگاران داشت.

Let's block ads! (Why?)

یک دیدگاه برای “استقلال بازهم چوب داوری را خورد

  1. سلام،خلاصه بگم شما تیم محبوب من هستید نهایت تلاشتان را انجام میدهد گل هم می زنید،امابعد گل فکرمی کنید بازی تمام شده واین مقابل هم چلمنه ،بعد چند دقیقه گل می خورید،مورد آخرهم ده دقیقه آخر بازی بجای اینکه بازی راببرید وسط زمین،یامثل عرب ها بکش زیرش وقت بازی را تلف کنید.درست بازی را می بریدتوجلودروازه خودی وتازه تعدادی از شما دست به نگاه میکنید چطورحریف بهتون گل می‌زنم توبازی ذوب آهن ،صحنه گل دو م. راوند بار نگاه کنید ببینید چند نفره تیم مقابل جلودروازه استقلال هست چند نفراستقلالی دارند دفاع می‌کنند نفراستقلالی نظاره گر گل خوردن تیم هستند.حداقل به فکرمافکرماتماشاچی ها نیستید به فکرزحمت خود دستان باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عکس/ جنجال مهاجم استقلال بعد از تعویض

پ سپتامبر 26 , 2019
مشرق نیوز - عکس/ جنجال مهاجم استقلال بعد از تعویض ...