تارتار: استقلال کار سختی مقابل ما دارد

به گزارش مشرق، مهدی تارتار سرمربی نفت مسجد سلیمان در نشست خبری قبل بازی تیمش برابر استقلال در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر گفت: فکر می‌کنم بازی سختی برای هر دو تیم باشد. برای ما چون که تیم مقابل‌مان استقلال است و نام بزرگی دارد و هواداران قابل احترامی دارد و برای قهرمانی بسته شده است. با توجه به اینکه در دو بازی قبلی نتیجه نگرفته است، فردا انرژی زیادی برای این بازی می‌گذارد. این بازی برای استقلال سخت است چون آن‌ها به شهر مسجد سلیمان آمدند. چون تیم‌ها جرئت نمی‌کنند که سه امتیاز بگیرند و این مساله به خاطر هواداران پر شورش است. تیم خوب و بازیکنان با انگیزه ما در دو بازی گذشته با وجود تمام سختی‌ها عملکرد خوبی داشتند. کار استقلال در این بازی سخت تر است. با احترام به تیم استقلال به دنبال کسب سه امتیاز این بازی هستیم و امیدواریم که به این هدف دست پیدا کنیم.

او ادامه داد: تیم ما تغییرات زیادی داشته و ما نیاز به هماهنگی بیشتری داریم و این مساله زمان‌بر است. ما مهاجمان خوب و گلزنی داریم و نیاز به هماهنگی داریم تا به کیفیت خوبی برسیم. ما برای هر بازی مهاجمان مد نظر خود را داریم و طوری تیم را بستیم که در هر پست دو بازیکن خوب داریم تا رقابت بین بازیکنان برقرار باشد. در این بازی مصدوم و محروم هم نداریم.

Let's block ads! (Why?)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

استقلال از کنار من پول خوبی به جیب زد /شاید روزی به ایران برگشتم

ی سپتامبر 15 , 2019
به گزارش مشرق، سفر مدیرعامل استقلال به امارات بار دیگر نام مهاجم سنگالی اسبق این باشگاه را در صدر اخبار اطراف اردوی این تیم قرار داد. مامه تیام هنوز هم به بازیکنی غیر قابل جایگزین در ذهن طرفداران استقلال تبدیل شده، چون از روزی که چمدان‌ها را برای کوچ ب...