بیک‌زاده: استقلال می‌تواند با بازیکنان جوان خود نتیجه بگیرد

به گزارش مشرق،  درباره برنامه‌اش پس از خدحافظی از دنیای فوتبال اظهار داشت: تصمیم سختی بود، اما باید این تصمیم را می‌گرفتم. هنوز برنامه‌ای برای ادامه فعالیت فوتبالی و وارد شدن به دنیای مربیگری ندارم. برای ورود به دنیای مربیگری باید خیلی مطالعه داشته باشم.

وی درباره شرایط تیم استقلال تصریح کرد: استقلال تیمش را تغییر داده و نفرات جوانی به آن اضافه شده‌اند. الان زود است که بخواهیم درباره عملکرد استقلال قضاوت کنیم، چون تنها دو هفته از لیگ گذشته است. این استقلال در صورتی که حاشیه نداشته باشد، می‌تواند نتایج خوبی بگیرد.

بیشتر بخوانید:

بیک‌زاده: خداحافظی اشکم را در آورد

فتحی یا با قدرت بماند یا زودتر برود

بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: تیم‌هایی مثل سپاهان، تراکتور و پرسپولیس مدعی هستند، اما استقلال اگر چه تیم جوانی شده، می‌تواند نتایج خوبی کسب کند. اگر این تیم یک نفر را داشته باشد که حاشیه‎ها را جمع و جور کند، شرایط بهتر هم خواهد شد.

Let's block ads! (Why?)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

امیرحسین فتحی: شرایط دربی رفت و برگشت یکسان خواهد بود؛ بستر مناسب برای حق میزبانی تیم ها وجود ندارد!

ج سپتامبر 13 , 2019
مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: اگر قرار باشد دربی رفت در وضعیت 90 به 10 برگزار شود بایستی بازی برگشت نیز این شرایط باشد در غیر این صورت باشگاه استقلال موافق نیست.     به گزارش استقلال نیوز، امروز محمد حسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپ...