چند خبر کوتاه از استقلال/ پرداخت بدهی های تعدادی از طلبکاران؛ صدور ویزای سرمربی ایتالیایی استقلال

اخبار باشگاه استقلال

باشگاه استقلال که با تهدید جدی کنفدراسیون فوتبال آسیا می بایستی بدهی های خود به تعدادی از طلبکارانش را پرداخت می کرد امروز با بخشی از آن ها تسویه حساب کرد. 

به گزارش استقلال نیوز، تیم فوتبال استقلال تهران جهت صدور مجوز حرفه‌ای و شرکت در لیگ قهرمانان آسیا، مطالبات مدیرعامل سابق، یک مربی و دو بازیکن سالهای گذشته اش را پرداخت کرد.

* پرداخت بدهی های تعدادی از طلبکاران استقلال

بدهی های باشگاه استقلال به بهرام افشارزاده بابت طلب مربوط به سال‌های ۱۳۹۳-۱۳۹۵، مجید صالح مطالبات مالی مربوط به سال‌های ۱۳۹۱-۱۳۹۳، مجتبی جباری طلب مربوط به سال‌های ۱۳۹۱-۱۳۹۲ و آندرانیک تیموریان طلب مربوط به سال ۱۳۹۳ پرداخت شد.

این اسامی چهار نفر از طلبکارانی بودند که طی ساعت‌های گذشته امروز پنجشنبه، مطالبات خود را دریافت کردند و باشگاه استقلال با آنها تسویه حساب مالی کرده است.

لازم به تاکید و یادآوری است که در سخت‌ترین شرایط اقتصادی باشگاه استقلال در سالهای اخیر، مطالبات یک سرمربی و سه بازیکن استقلال در سالهای گذشته با تلاش بی‌وقفه مدیران باشگاه در حال پیگیری و انجام است.

* ویزای کار استراماچونی صادر شد 

آندره آ استراماچونی سرمربی استقلال که گفته می‌شد پس از بازی هفته دوم مقابل فولاد تصمیم به ترک ایران داشته تا با خانواده‌اش دیدار کند اما به دلیل عدم دریافت مجوز خروج از تصمیمش منصرف شد دیگر مشکلی برای خروج از ایران ندارد.

با پیگیری مسئولان باشگاه استقلال ویزای کار این سرمربی ایتالیایی صادر شده و استراماچونی می‌تواند بعدا بدون مشکل ایران را ترک کند و به مسافرت برود.

اخبار باشگاه استقلال

    


 مطالب مرتبط:

چند خبر کوتاه از استقلال/ واکنش استراماچونی در خصوص رای کمیته انضباطی؛ جلسه هیات مدیره برای مجوز حرفه ای!

چند خبر کوتاه از استقلال/ تبریک تولد به جنتلمن برزیلی؛ آماده‌سازی استرا با گل ریحان!

'

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

استقلال با نفت ترک عادت می‌کند؟

پ سپتامبر 12 , 2019
به گزارش مشرق، شاگردان استراماچونی فصل را دلخواه هواداران آغاز نکردند و طبق روال سه ساله گذشته نتوانستند نتایج خوبی را در دو هفته ابتدایی کسب کنند تا پس از گذشته ۱۸۰ دقیقه از بازی آبی‌های پایتخت، این تیم در رتبه نازل دوازدهم قرار گبیرد.البته این اتفاق ...