جواد زرینچه: با مصاحبه مشکلات استقلال حل نمی شود؛ هواداران نگران نباشند!

جواد زرینچه

سرپرست تیم فوتبال استقلال معتقد است استقلال در این دو بازی فقط دچار بدشانسی شد که نتوانست نتیجه لازم را کسب کند. اما مطمئناً در ادامه شرایط این‌گونه نخواهد بود.

    

 به گزارش استقلال نیوز، جواد زرینچه سرپرست تیم فوتبال استقلال در گفتوگو با ایلنا، در خصوص شرایط استقلال و برخی جریان‌ها که علیه استقلال به وجود آمده است، صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

هواداران نگران استقلال نباشند/حضورچشمی به تیم کمک می کندزرینچه:با مصاحبه مشکلات استقلال حل نمی شود/حضورچشمی به تیم کمک می کندسرپرست استقلال در خصوص آخرین شرایط تیم توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش ایلنا،  زرینچه همچنین از 

* شرایط استقلال را چطور ارزیابی کردید؟

استقلال شرایط خوبی دارد. درست است که ما در دو بازی اول نتایج لازم را کسب نکردیم که آن را هم بگذارید روی بدشانسی ما اما باید بگویم مطمئن باشید در ادامه شرایط خیلی متفاوت خواهد بود.

* یعنی معتقدید استقلال از هفته سوم روی دور برد می‌‌افتد؟

قطعاً همین‌طور است. ما در دو هفته اول بدشانس بودیم و در بازی‌هایی که واقعاً باید پیروز می‌شدیم به تساوی رسیدیم. در بازی اول هم که شرایطش فرق می‌کرد؛ در دقایقی گل خوردیم که فرصت جبران نبود. در بازی دوم هم که باز در همان دقایق گل تساوی را دریافت کردیم اما در طول این هفته روی این نقطه‌ضعفمان کارکردیم تا دیگر این اتفاق تکرار نشود.

* هواداران خیلی نگران دربی هستند؟

همان‌طور که گفتم هواداران نگران نباشند. استقلال تا دربی شرایطش فرق خواهد کرد. البته که دربی همیشه یک بازی خاص است و شرایطش با همه بازی‌های دیگر فرق می‌کند. هر تیمی که بتواند از انگیزه بالاتری برخوردار باشد، برنده دربی است و این بازی هیچ‌وقت کاری به جایگاه تیم‌ها در جدول ندارد. تجربه در قدیم این را نشان داده است.

* در مصاحبه‌ای عنوان کردید برخی به دنبال پست گرفتن در استقلال هستند و حتی دراین‌باره هزینه هم می‌کنند؟

بله همین‌طور است. متأسفانه برخی‌ها دوست ندارند استقلال نتیجه بگیرد و مدام به دنبال ضربه زدن به این تیم هستند. امیدوارم دست از این کارها بردارند و بگذارند که استقلال کارش را بکند. این‌ها استقلالی نیستند و فکر می‌کنند با مصاحبه کردن مشکلات استقلال را حل می‌کنند اما قطعاً این‌گونه نیست.

* هفته‌ گذشته هم یک درگیری در تمرین تیمتان به وجود آمد؟

این مسائل در فوتبال طبیعی است اما مطمئن باشید این مسئله را پیگیری خواهیم کرد. گزارش آن را هم به مدیرعامل ارائه کرده‌ایم تا تصمیم نهایی را دراین‌باره بگیرد. هواداران هم مطمئن باشند تا زمانی که من هستم دیگر چنین اتفاقاتی در استقلال نخواهد افتاد.

* روزبه چشمی هم قراردادش را تمدید کرد؟

خوشحالیم که این بازیکن هم دوباره به تیمش بازگشت . چشمی متعلق به استقلال است و حضورش به تیم کمک خواهدکرد.

 اخبار باشگاه استقلال

'

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

علی جباری: حاضرم جای روشن شلاق بخورم؛ استراماچونی از بیرون خط می‌گیرد!

د سپتامبر 9 , 2019
رئیس کمیته پیشکسوتان استقلال از اتفاقاتی که برای حسن روشن بازیکن قدیمی این باشگاه افتاده، دلخور است و ابراز امیدواری کرد که هرچه زودتر این مشکل حل شود.       به گزارش استقلال نیوز، علی جباری رئیس کمیته پیشکسوتان باشگاه ...