فتحی:ادعای روزنامه ایتالیایی را بی‌پاسخ نخواهیم گذاشت

به گزارش مشرق به نقل از سایت باشگاه استقلال، امیرحسین فتحی از صدور کارت بازی سه بازیکن تیم استقلال خبر داد. مدیرعامل باشگاه استقلال درباره چند موضوع دیگر هم نکاتی را یادآور شد که این مصاحبه را در زیر می‌خوانید:

*ماجرای صدور کارت سه بازیکن تیم استقلال به کجا رسید؟

چک و تضامین کافی را جهت پرداخت بدهی این افراد و در وجه آنها دراختیار فدراسیون فوتبال قرار دادیم تا به این عزیزان پرداخت شود و کمیته تعیین وضعیت را در این خصوص اقناع کردیم و درنهایت کارت این سه بازیکن صادر شد.

*در خبرها آمده بود که چهار بازیکن تیم استقلال توسط کادرفنی کنار گذاشته شدند. آیا این موضوع واقعیت دارد؟

سرمربی اصراری بر خروج این بازیکنان نداشت چراکه این نفرات جزو سرمایه‌های باشگاه استقلال هستند و قرار شد که حفظ شوند.

*غیبت سرمربی تیم استقلال در کنفرانس خبری پیش از بازی منجر به اعتراض خبرنگاران شد.

هر چند اشتباه از سمت من نبوده اما از اصحاب رسانه عذرخواهی می‌کنم.

*درباره شایعه عدم حضور مرتضی تبریزی در لیست بازی امروز استقلال مقابل فوتبال چه نظری دارید؟

این خبر را من هم شنیدم که در صورت صحت به سرمربی مربوط است و دخالتی ندارم و مهم نظر آقای استراماچونی است. از روزی که ایشان به استقلال آمدند همه بازیکنان با نظر ایشان انتخاب شدند و حالا هم باید همگی به تصمیم ایشان احترام بگذاریم. من لازم است که از هواداران استقلال بخواهم با حضور در ورزشگاه آزادی یک شب خوب را برای تیم محبوبمان در اولین بازی خانگی فصل جدید رقم بزنند.

*یک روزنامه ایتالیایی از عنوان توهین‌آمیزی علیه باشگاه استقلال استفاده کرده بود. واکنش باشگاه چه خواهد بود؟

این موضوع از طرف باشگاه استقلال بدون پاسخ رسمی باقی نخواهد ماند. ما این کار را به بعد از بازی با فولاد و در شرایط تعطیلات موکول کردیم. استقلال پرافتخارترین و پرتماشاگرترین تیم آسیاست. بازیکنان و مربیان خارجی فراوانی در ۷۴ سال گذشته عضو این باشگاه بودند و همیشه از زندگی در فضای استقلال و کشور عزیز اسلامی‌مان راضی بودند. من در چند ماه گذشته با آقای استراماچونی رابطه صمیمی داشته و دارم. ایشان بارها در صحبتهایی که داشتند نظرات بسیار مثبتی درباره مردم و نهایت رضایت از زندگی در تهران مطرح کردند و از خود آقای استراماچونی هم اگر بپرسید حتما ادعای روزنامه ایتالیایی را تأیید نخواهند کرد.

Let's block ads! (Why?)

یک دیدگاه برای “فتحی:ادعای روزنامه ایتالیایی را بی‌پاسخ نخواهیم گذاشت

  1. بروگمشو اشغال شما عرضه اداره وافتخارمدیرعاملی این باشگاه رانداریدمن نمی گویم شماکارنمیکنیدنه شماهم زحمت میکشیدولی توان اداره کردن این باشگاه رانداریدووقتی اصراربه ماندن میکنیداخرش میشه این توراخدا برید. بریدتایکی که اهل فن است وقبلا هم نشان داده میتواندانها بیایند اخه تاکی وکجا میخواهیدپیش برویدما هواداران واقعادیگه خسته شده ایم وهمه راهم ازچشم این وزیرورزش بی لیاقت می بینیم چرا باشگاه پرسپولیس که ربع مشکلات استقلال رانداردسریع ازپیشکسوت های باشگاه برای مدیرعاملی انجااستفاده کردولی استقلال که الان چهارپنج ساله بیماراست هرروز یه مدیرعامل بی ایاقت یکی ازیکی بدتر رابرمسنداین باشگاه می گمارد ولی اون کسی که ما هواداران قبولش داریم وخوب می دانندکه میتوانداین باشگاه راازاین اوضاع خارج کندرا قبول ندارندو این اقای رئیس جمهور که عین خیالش نیسنت که نیمی ازکشورش هواداراین باشگاه هستندوالان درتشویش وناراحتی واعصاب خوردکنی بسر میبرند عین خیالشان نیست که حداقل آنهاورودکنندومسئله راحل کنند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هفته دوم لیگ برتر/ ترکیب استقلال مقابل فولاد؛ آزادی در انتظار بردی آبی با پذیرایی از مرد نکو!

پ آگوست 29 , 2019
ترکیب استقلال تهران در دیدار هفته دوم لیگ برتر فصل 1398/99 مقابل فولاد خوزستان مشخص شد. به گزارش استقلال نیوز، بازیکنان منتخب کادر فنی تیم فوتبال استقلال برای دیدار مقابل فولاد خوزستان از هفته دوم لیگ برتر فصل 1398/99 که از ساعت 19:00 ام...