جواد زرینچه: استراماچونی مترجم خودش را می‌خواهد؛ روشن ناراحت است، انتقاد می‌کند!

جواد زرینچه

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: سرمربی با حضور مترجمی که مدیران باشگاه او را به اعضای کادر فنی معرفی کردند، مخالفت کرده است.

    

 به گزارش استقلال نیوز، جواد زرینچه سرپرست تیم فوتبال استقلال در گفتوگو با خبرگزاری تسنیم، درباره ناراحتی آندره‌آ استراماچونی از غیبت مترجم در کنارش در دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و ماشین‌سازی تبریز، صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

* ناراحتی استراماچونی از نبودن مترجم در کنارش؟

او سرمربی است و باید عصبانی شود. متأسفانه ID کارت مربیان تیم صادر نشده بود. چون اولین بازی بود، مشکلات اداری باعث شد این اتفاقات بیفتد. ما هم مشکل زبان نداشتیم، چون بازیکنانی چون علی کریمی و پزشکان تیم از جمله دکتر ستوده و رهبر، به زبان انگلیسی مسلط هستند و ما هم کمی بلد هستیم، اما درخواستی نشد که بخواهند حرفی به بازیکنی بزنند. از روزی که من آمدم، مترجم در کنار تیم حضور دارد، اما استراماچونی می‌گوید مترجمی را که باشگاه معرفی کرده است، نمی‌خواهد و مترجم خودش را می‌خواهد. این مترجم احتمالاً مشکل مدرک داشته است، چون ابتدا گفتند آنالیزور است، بعد گفتند مترجم است و بعد دیدیم که تیم را تمرین می‌دهد. شما هم مدیران به باشگاه حق بدهید که بخواهند از منافع باشگاه دفاع کنند.

* گفته می‌شود قرارداد مترجم مورد نظر استراماچونی به عنوان مسئول GPS منعقد شده است و او ماهی 30 میلیون تومان می‌گیرد؟

من در هیچ قراردادی ورود نمی‌کنم. به من که 14 سال در تیم ملی بازی کردم، ماهی 30 میلیون تومان نمی‌دهند!

* حسن روشن گفته است شرایط استقلال به جایی رسیده که دیگر تیم برایش مهم نیست؟

استقلال تا اینجا به خاطر پیشکسوتان دوام آورده است. روشن ناراحت است، انتقاد می‌کند و حق هم دارد، اما تیم متعلق به آنهاست و اگر پیشکسوتانی چون روشن و قلعه‌نویی بگویند بی‌خیال این تیم، اتفاق خوبی نیست و باید از این بابت نگران شد. ما بیشتر از همه نیاز داریم به اینکه از حواشی دور باشیم. اشکالات خیلی زیاد است، اما نمی‌توان آنها را یک روزه حل کرد.

 اخبار باشگاه استقلال

'

یک دیدگاه برای “جواد زرینچه: استراماچونی مترجم خودش را می‌خواهد؛ روشن ناراحت است، انتقاد می‌کند!

  1. همتون فقط حرف میزنیدهمیشه خداهمین تکه کلام راداریدمشکلات زیاداست شماخودت بعنوان سرپرست تیم چه کمکی توانستی به مربی تین بخاطراین مشکلات بکنی هیچی فقط حرف زدن ومصاحبه کردن راخوب بلدیدچون اگرکاربلدبودیدکه تیم به این روز ومشکلات دچارنمی شداین باشگاه ازپایه ویران وبیماراست وتایه مدیرعاشق ودلسوزاین باشگاه رادست نگیرددرست بشونیست مدیری که عاشق این تیم باشه مشکلات نتوانداورادلسردو خسته کندوهوادارهم اوراقبول داشته باشدوبه اواین فرصت رابدهندتاازاول همه چیزرادرست کندودراین شرایط کسی بهتراز فتح الله زاده وجودنداردفقط اونو که میتوانددوباره شکوه وعظمت رابه این باشگاه برگرداندپس درنگ جایزنیست هواداران بایدهمه دست به دست هم بدهیم وحاجی رابرگردانیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عکس/ تیتر روزنامه‌های ورزشی یکشنبه ۳ شهریور

ی آگوست 25 , 2019
مشرق نیوز - عکس/ تیتر روزنامه‌های ورزشی یکشنبه ۳ شهریور ...