ورود قوه قضاییه به پرونده استقلال و پرسپولیس

به گزارش مشرق، علی‌اصغر یوسف‌نژاد عضو هیئت تحقیق و تفحص از باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس درباره آخرین روند تحقیق و تفحص از باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس، گفت: هیئت تفحص  تمام اسناد، مدارک، سوابق و همچنین مصارف 10 سال گذشته دو باشگاه را مورد بررسی قرار داد است و در این رابطه گزارشی تهیه شده است.

وی با بیان اینکه در حدود 130 صفحه گزارش آماده و تدوین شده است، افزود:این گزارش شامل مسائل مختلفی از جمله منابع، بازیکنان، قراردادها، مطالبات، شکایات بین‌المللی و همچنین ضعف مدیریتی می‌شود.

بیشتر بخوانید:

تحقیق و تفحص از «استقلال و پرسپولیس» آماده قرائت است/ سرانجام طرح «جمعیت و خانواده»

عضو هیئت تفحص از استقلال و پرسپولیس عضو فراکسیون ورزش با بیان اینکه گزارش مذکور احتمالا ظرف 10 روز آینده به جلسه علنی ارجاع می‌شود، ادامه داد:گزارشی که تهیه و تدوین شده ، چندین هزار صفحه اسناد، مدارک و پشتیبان دارد که به جلسه علنی ارجاع می‌شود ؛ در جلسه علنی قرائت  شده و نظر نمایندگان را اخذ می‌کنیم و پس از جمع بندی نهایی آن را به دستگاه قضا ارسال می‌کنیم.

یوسف‌نژاد تصریح کرد: در گزارش مذکور نام کلیه افراد متخلف آورده شده است که شامل مدیران عامل، اعضای هیأت مدیره، مدیران مرتبط و ...می شود؛ در صورت تأیید تخلفات تمامی افراد از طریق قضایی مورد پیگرد قانونی قرار می‌گیرند.

Let's block ads! (Why?)

یک دیدگاه برای “ورود قوه قضاییه به پرونده استقلال و پرسپولیس

  1. اگه واقعا این چیزهایی که شمامی گوییدراست بودوحقیقت داشت الان این دوتاباشگاه نبایدبه این روزافتاده باشندیکی مثل افشارزاده وافتخاری باشگاه استقلال رابه اینروز انداختن ورفتن وهیچکس هم ازآنها نپرسیدشما عملکردت تواین مدت درباشگاه چی بوده چرابدهی سی هزاردلاری بایدسربازکنه به پانصدهزاردلار این ضرر راکی وچطوری بایدجبران کردازاین قبیل اتفاقات در دوران مدیریت این اقایون کم نیست ومسبب انهاشخص اول ورزش کشور وزیرورزش هستند شماببینیددرزمان ریاست این آقا چندتامدیرعامل دراین باشگاه عوض وبدل شده اندویکی ازآنهاهم عملکردمثبتی نداشته است وهرکدام به یه شکلی این باشگاه رابه خاک سباه نشاندن ورفتند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ممبینی: از استراماچونی تشکر می‌کنم

ش آگوست 24 , 2019
به گزارش مشرق، هدایت ممبینی درباره عملکرد داوران در هفته اول لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: با توجه به گزارش ناظران مسابقات داوران جا دارد از همه داوران که قضاوت خوبی داشتند، تشکر کنم. در کل عملکرد داوران در هفته اول لیگ برتر را مثبت ارزیابی می‌کنم...