استراماچونی:بعد از 2 ماه کار سخت این باخت قابل قبول نیست/نبود مترجم ایرانی کنارم بی حرمتی بود

آندره‌آ استراماچونی در نشست خبری بعد از بازی با ماشین سازی اظهار داشت:این بازی اصلا برای من قابل قبول نیست که اولین دیدار یک مربی ایتالیایی در ایران بعد از 2 ماه کار با شکست همراه باشد.ماشین سازی خیلی خوب کار کرد و در همان ابتدای بازی می توانست به گل برسد اما حسینی توپ را خوب مهار کرد.

وی افزود: نمی دانم استقلال بود یا فدراسیون و یا چه کسی این تصمیم را گرفت اما در اولین دیدار ما یک مترجم ایرانی کنار من حضور نداشت و این یک بی حرمتی به من است.

استراماچونی تاکید کرد:این اتفاق از طرف فدراسیون بوده یا ایتالیا بوده ولی کسی بوده که با من مشکل داشته است.در مورد بازی هم بگویم که ما بازی را خیلی بد شروع کردیم.ما انرژی زیادی گذاشتیم و تلاش زیادی کردیم، حتی در نیمه دوم ماشین سازی از خط نیمه هم عبور نکرد.

سرمربی استقلال تاکید کرد: ما اصلا مستحق باخت نبودیم و فقط روی یک صحنه اشتباه کردیم.این اتفاقات اجتناب ناپذیر است.من کسی نیستم که بخواهم تسلیم شوم اما کاری که شما با من کردید اصلا درست نبود. بعد از 2 ماه کار سخت اسم این کار را می‌گذارم فداکاری.

استراماچونی بعد از این صحبت‌ها با عصبانیت نشست خبری را ترک کرد.

Let's block ads! (Why?)

یک دیدگاه برای “استراماچونی:بعد از 2 ماه کار سخت این باخت قابل قبول نیست/نبود مترجم ایرانی کنارم بی حرمتی بود

  1. این تیم همان تیم فصل قبل است وهیچ فرقی نکرده است وتازه دوسه تابازیکن خوب خودراهم ازدست داده است رضاکریمی وروح الله باقری ازبهترینهای فصل قبل بودندولی استراماچونی عجولانه تصمیم به اخراج انهاگرفت مخصوصآروح الله باقری که امسال میتوانست حتی آقای گلی لیگ رابدست بیاوردبازیکنی که یحیی گلمحمدی اورابهترین خریدخودمعرفی کردوبدان باشیدقدراورامیداندواتفاقآ امروز برای پدیده اولین گلش راهم زدومادرادامه راه بایدحسرت نداشتن اورابخوریم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

فیلم/ داد و فریاد استراماچونی در نشست خبری

ج آگوست 23 , 2019
فیلم/ داد و فریاد استراماچونی در نشست خبری - مشرق نیوز ...