ستار همدانی: از داخل باشگاه برای استقلال حاشیه می سازند؛ آینده خوبی برای استقلال نمی بینیم!

ستار همدانی

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: باشگاه در مسیر برطرف کردن نیاز‌های مربی‌اش ضعیف عمل کرده است

به گزارش استقلال نیوز، ستار همدانی پیشکسوت استقلال در گفت وگو با خبرگزاری تسنیم، درباره حواشی باشگاه استقلال پیش از آغاز رقابت‌‌های لیگ برتر و اینکه استراماچونی از وضعیت این تیم گلایه‌مند است، صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

حاشیه‌ها چند سال است که به استقلال لطمه می‌زند

این تنش‌ها به تیم آسیب می‌زند و حاشیه‌ها تنها چیزی است که استقلال را از مسیر قهرمانی دور می‌کند. حاشیه‌ها چند سال است که به استقلال لطمه می‌زند، اما کسی به داد این تیم نمی‌رسد. نمی‌دانم چرا باید همیشه این اتفاقات پیرامون استقلال باشد. تا چه زمانی باید این وضعیت را تحمل کنیم؟

* هوادار چه گناهی کرده است که باید این همه اذیت شود

زمانی حاشیه‌ها از سکو‌ها ایجاد می‌شد، اما خیلی وقت است که سکو‌ها حمایت می‌کنند تا تیم خوبی شکل بگیرد. الان حاشیه‌ها از سمت مدیریت قبلی و فعلی ایجاد می‌شود و حاشیه‌ها مدام حول محور آنها می‌چرخد. کسانی از بیرون خط می‌دهند و تیم را هدایت می‌کنند و این همان ضعف مدیریت است که گریبانگیر استقلال شده است.

* از داخل باشگاه برای استقلال حاشیه می سازند

متأسفانه کسانی در باشگاه هستند که فضا را مدیریت و مدام برای استقلال حاشیه ایجاد می‌کنند و این برای تیم پرهواداری مثل استقلال بسیار خطرناک است. مدیرعامل باشگاه باید حواسش را جمع کند تا حواشی از تیم جمع شوند و تکرار اتفاقات و حواشی, دیگر برای مردم قابل قبول نیست.

کسی نیست که آرامش را به هواداران ملتهب برگرداند

باشگاه باید به فکر مردمی باشد که جان و زندگی خود را برای استقلال گذاشته‌اند و حیف است این تیم نمی‌تواند خروجی خوبی برای آرامش آنها داشته باشد. باشگاه هواداران را ملتهب کرده‌ است و کسی نیست که آرامش را به آنها برگرداند.

باشگاه در مسیر برطرف کردن نیاز‌های مربی‌اش ضعیف عمل کرده است

آوردن مربی بزرگ یک مقوله است و اینکه بتوانیم برای این مربی مسیر را باز کنیم یک مقوله دیگر. این بحث مهمی است که متأسفانه باشگاه در مسیر برطرف کردن نیاز‌های مربی‌اش ضعیف عمل کرده است. در ساختار باشگاه - از بالا تا پایین آن - افراد متخصص  حضور ندارند و مدیرعامل هر کاری که دلش می‌خواهد انجام می‌دهد. باشگاه استقلال با این همه هواداری که دارد باید نظم و نظام خاصی داشته باشد، اما متأسفانه فتحی و مدیریت قبلی نتوانستند ساختار خوبی ایجاد کنند.

* آینده خوبی برای استقلال نمی بینیم

افرادی که در باشگاه هستند نمی‌توانند باری را به دوش بگیرند و بار باشگاه را سنگین‌تر می‌کنند. با این وضعیت و مشکلاتی که وجود دارد آینده خوبی برای استقلال نمی‌بینیم. حس خوبی به اخبار منتشر شده از باشگاه ندارم و مدام در کوچه و خیابان از ما پیشکسوتان سؤال می‌پرسند که چرا استقلال به این روز و حال افتاده است.

استراماچونی مربی خوب و کار بلدی است

استراماچونی مربی خوب و کار بلدی است، اما باید برای او مسیر را هموار کنند. تیمِ پشتیبانی و مدیریتی باشگاه باید کمک کند تا استقلال در مسیر درست قرار بگیرد و حاشیه‌ها نیز کنترل شوند. در باشگاه استقلال بابد مدیریت بحران انجام شود، اما این کار از پس یک نفر که مدیرعامل باشد، برنمی‌آید.

اخبار باشگاه استقلال

    


 مطالب مرتبط:

ستار همدانی: برای قهرمانی به وحدت و همدلی نیاز داریم؛ مصاحبه نکردن استراماچونی نشان حرفه ای بودن است 

ستار همدانی: نبودن بازیکن بزرگ کار دست استراماچونی می دهد؛ برخی در استقلال به دنبال منافع شان هستند

'

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سیروس دین محمدی: استراماچونی مربی باهوش و خوشفکر است؛ هوادار و پیشکسوت از استقلال حمایت کنند

س آگوست 20 , 2019
پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: در این مدت متوجه شدم استراماچونی اهل قول الکی نیست و فقط تمرکزش روی کار فنی و موفقیت استقلال است.   به گزارش استقلال نیوز ، سیروس دین محمدی پیشکسوت باشگاه استقلال در گفت وگو با خبرگزاری فارس در مورد ش...