سعید بیگی: ناراحتی سرمربی استقلال به حق است؛ نظم استراماچونی به بی نظمی باشگاه نمی خورد

سعید بیگی

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: مشخصا استراماچونی از شرایط مدیریتی باشگاه استقلال رضایت ندارد و بابت همین موضوع بحث کنارگیری ایشان پیش آمده است.

 به گزارش استقلال نیوز، سعید بیگی در گفتگو با مهر در خصوص استعفای احتمالی استراماچونی و بحث ناراحتی این مربی ایتالیایی از مدیریت باشگاه استقلال صحبت های کرد که در ادامه می خوانید:

*  ناراحتی استراماچونی به حق است

کاملا مشخص است استراماچونی از شرایط موجود رضایت چندانی ندارد که به نظر من به حق است، اما او جایی نمی‌رود و به کارش در این تیم ادامه می‌دهد.

*  رفتار مدیران باشگاه اشتباه است 

البته این اصلا خوب نیست که شرایط طوری باشد تا سرمربی از آن رضایت نداشته باشد. آن هم در شروع کار این مربی ایتالیایی در این تیم آن هم در شرایطی که هواداران استقلال به تیم این فصل با هدایت استراماچونی امیدوارند.

*  نظم استراماچونی با بی نظمی باشگاه همخوانی ندارد

استراماچونی مربی خوبی است و توانسته نظم تیمی را به استقلال بازگرداند. او پتانسیل موفقیت در ایران را دارد و این کار منوط به یک سلسله اتفاق است که باید در باشگاه استقلال بیفتد. وگرنه نه استراماچونی و نه هیچ مربی دیگری به تنهایی نمی تواند تیمی را قهرمان کند به نظرم نظم استراماچونی به بی نظمی باشگاه همخوانی ندارد که بهتر است باشگاه زمینه  موفقیت این سرمربی را فراهم کرده و شرایطی را ایجاد کند تا همه تمرکز سرمربی روی کارهای فنی باشد.

*  تاخیر در شروع لیگ به نفع استقلال است

استقلالی‌ها نباید از بابت تاخیر در شروع لیگ ناراحت باشند چون این تعطیلی به سود آنها شد. این تیم تغییرات زیادی نسبت به فصل گذشته داشته و این تعطیلی به هماهنگی هرچه بیشتر بازیکنان جدید و قدیم کمک می‌کند

اخبار رسمی باشگاه استقلال


مطالب مرتبط:

اسماعیل خلیل زاده: برخی به نادانی استقلال را به حاشیه می‌برند؛ رفتن استراماچونی منتفی است!

آبروریزی به سبک فتحی و شرکا/ هروویه میلیچ نیامده رفت؛ باشگاه استقلال قول بازگشت داد!

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

خداحافظی ستاره سابق استقلال از فوتبال

س مرداد 22 , 1398
به گزارش مشرق، میلاد میداودی مهاجم سابق استقلال اهواز، استقلال تهران، نفت مسجد سلیمان، پاس تهران و تیم ملی فوتبال ایران از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.پیام خداحافظی میداوودی از فوتبال به شرح زیر است: سلام به همه...امروز که این متن ر ا می نویسم دستانم می...