محمد بلبلی: به چیزی جز قهرمانی فکر نمی کنیم؛ خدا کمک کرد استقلالی شوم!

محمد بلبلی

بازیکن جدید تیم فوتبال استقلال گفت: استراماچونی اصلا بد اخلاق نیست و کاملا جدی است و به خوبی با بازیکنان ارتباط برقرار می کند.

   

 به گزارش استقلال نیوز، محمد بلبلی بازیکن جدید تیم فوتبال استقلال از جمله جوانانی بود که با درخشش در لیگ هجدهم توانست به پیراهن استقلال برسد. این بازیکن جوان درباره روند پیشرفت خود در فوتبال ایران و رسیدن به پیراهن استقلال در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه، صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

* روند پیشرفتت در فوتبال ایران و رسیدن به پیراهن استقلال؟

یک جمله معروفی است که درباره صرف کردن فعل خواستن مطرح می شود و من می خواستم فعل خواستن را صرف کنم و در این مسیر تلاش می کنم. به استقلال رسیدم که یک آرزوی من بود اما آرزوهای زیادی دارم. از تیم های دیگری پیشنهاد داشتم اما استقلالی شدم و خدا کمک کرد تا در این تیم حضور داشته باشم.

* وضعیت تمرینی تیم و شرایط آبی پوشان؟

همه تیم در شرایط خوبی هستند. فشار تمرینات خیلی بالا بود و در کنار این فشار، شور و نشاط هم در تمرینات داشتیم. تمرینات کادرفنی بسیار متنوع بود و همه بازیکنان از این موضوع راضی هستند. تمرینات به شکلی است که بازیکنان از حضور در تمرین و سختی های آن لذت می برند.

* تجربه کار کردن با استراماچونی؟

اولین تجربه من است که با یک مربی خارجی کار می کنم. ایشان از لحاظ فنی کاملا تیم را رصد می کند و واقعا قوی و متفاوت هستند. از نظر اخلاقی بسیار خوب هستند؛ او اصلا بد اخلاق نیست و کاملا جدی است و به خوبی با بازیکنان ارتباط برقرار می کند.

* رقابت در خط حمله آبی پوشان؟

رقابت همیشه در همه پست ها است. رقابت در تیم های بزرگ کاملا بیشتر است و این موضوع به من کمک می کند و مطمئنا باعث پیشرفت من می شود. اول برای باشگاه و سپس برای خودم این رقابت مفید خواهد بود.

* خواست هواداران برای جنگیدن استقلال از هفته اول برای قهرمانی؟

تیم به چیزی جز قهرمانی فکر نمی کند. تمام تلاش خود را انجام می دهیم و از هفته اول با تمام قدرت و توان وارد مسابقات می شویم و قطعا از بازی اول به حمایت پرشور هواداران نیاز داریم.

اخبار باشگاه استقلال


 مطالب مرتبط:

رونمایی از اولین خرید استقلال/ محمد بلبلی از سپیدرود آمد!

'

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بلبلی: به چیزی جز قهرمانی فکر نمی کنیم/ استقلال آرزوی من بود

چ جولای 24 , 2019
محمد بلبلی از جمله جوانانی بود که با درخشش در لیگ هجدهم توانست به پیراهن استقلال برسد. این بازیکن جوان در باره روند پیشرفت خود در فوتبال ایران و رسیدن به پیراهن استقلال گفت: یک جمله معروفی است که درباره صرف کردن فعل خواستن مطرح می شود و من می خواستم فع...