بهتاش فریبا: ایراد مهم استقلال نداشتن یک بازیکن بزرگ است؛ جای فتحی همین امروز طلب پادوانی را می‌دادم!

بهتاش فریبا

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: مسئولان باشگاه باید هر چه زودتر طلب پادوانی را پرداخت کنند.

به گزارش استقلال نیوز، بهتاش فریبا پیشکسوت باشگاه استقلالدر گفتوگو با خبرگزاری تسنیم، در خصوص ارزیابی‌اش از شرایط فعلی استقلال و تغییراتی که در این تیم صورت گرفته است،صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

* ارزیابی شرایط استقلال؟

اعتقاد من این است که استقلال تیم خوبی است، هر چند بازیکنانی که به این تیم اضافه شده‌اند اسمی نیستند، ولی از لحاظ فنی می‌توانند به این تیم کمک کنند. استقلال برخلاف فصل گذشته این بار تمرینات خود را زود شروع کرد و اردوی خوبی را هم در ترکیه پشت سر گذاشت. بازی‌های تدارکاتی هم از تقابل با تیم‌های ضعیف شروع شده است و به تیم‌های قوی‌تر ختم می‌شود تا بازیکنان بتوانند با یکدیگر هماهنگ شوند. یکی از ایرادهای مهم در استقلال نداشتن یک بازیکن بزرگ و لیدر در تیم است و اگر پژمان منتظری می‌ماند شاید این نقیصه کمتر دیده می‌شد. من در خبرها می‌خواندم که آقای استراماچونی هم چنین موضوعی را عنوان کرده است. این نشان می‌دهد که او مربی باتجربه‌ای است. باشگاه باید یک لیدر و یک بازیکن بزرگ داشته باشد که مورد تأیید کادرفنی، هواداران و خود باشگاه هم باشد. البته وریا غفوری بازیکن قدیمی استقلال است که حالا باتجربه‌تر شده و می‌تواند تأثیرگذار باشد، ولی پست بازی این بازیکن هم طوری نیست که به‌عنوان مثال بتواند روی وینگر چپ تیم احاطه داشته باشد. استقلال در میانه میدان نیاز به یک بازیکن بزرگ دارد، اگر هم چنین بازیکنی با این خصوصیات جذب نشود، استقلال می‌تواند بازیکن بزرگ را بسازد و نقش هدایت تیم را هم به آن بازیکن بسپارد. اصولاً مربیان می‌دانند که در این زمینه چه کار کنند. مشکل دوم تیم نداشتن یک دروازه‌بان دوم مطمئن است. ما به این فکر نمی‌کنیم که شاید حسینی به دلیل نداشتن رقیب خوب تمرین نکند، ما به این فکر می‌کنیم که حسینی در یک بازی مهم به دلیل اخراج یا مصدومیت از زمین بیرون برود و آن وقت استقلال باید یک گلر مطمئن برای حراست از دروازه در اختیار داشته باشد.

* صحبت‌های چند روز پیش پادوانی و اینکه مدافع برزیلی پیشین آبی‌پوشان خواهان دریافت طلبش از باشگاه استقلال شده است؟

من اگر جای آقای فتحی (مدیرعامل باشگاه استقلال) بودم در این شرایط به استقلال و امور فعلی تیم فکر و توجه نمی‌کردم و همین امروز طلب پادوانی را می‌دادم. حتی اگر شده باشگاه باید پول قرض کند تا طلب این بازیکن را بدهد. پادوانی باشخصیت‌ترین فوتبالیست خارجی است که تا به امروز به فوتبال ایران آمده است و امیدوارم اتفاقی رخ ندهد که یک عمر پشیمانی و عذاب وجدان به بار بیاورد.

 اخبار استقلال تهران

'

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

معاون جنجالی استقلال استعفا داد

د جولای 22 , 2019
به گزارش مشرق، علی خطیر، معاون ورزشی باشگاه استقلال که در روزهای گذشته با رایزنی‌های مختلف با مسئولان فیفا در زوریخ موفق شده بود رضایت آنها را برای پرداخت مطالبات پروپیچ از محل درآمدهای باشگاه استقلال در فیفا بگیرد، امروز (دوشنبه) از سمت خود استعفا کرد...