احمد سعادتمند: دشمنان استقلال اتاق فکر تشکیل داده اند؛ استقلال بزرگترین و پر قدرت ترین باشگاه‌ دنیا می شود!

احمد سعادتمند

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: دشمنان استقلال با تشکیل اتاق فکری قوی به دنبال حاشیه کشیدن این تیم مردمی هستند.

به گزارش استقلال نیوز، احمد سعادتمند رئیس پیشین هیات مدیره استقلال  که چندی پیش از سمت خود در این باشگاه کنارگیری کرده بود دلایل استعفاء خود را هیچگاه عنوان نکرد تا شائبه های زیادی را به همراه داشته باشد. عضو پیشین هیات مدیره استقلال در گفتگو با مهر به سوالات متعددی پاسخ داد که در ادامه می خوانید:

* شکستن سکوت بخاطر استقلال

بیش از یک ماه است که هیچ مصاحبه‌ای در خصوص استقلال نداشته‌ام. امروز هم می‌بینم اتفاقات بدی برای استقلال روی می‌دهد و آنقدر کام من تلخ شده که ناچارم صحبت کنم. اگر امروز صحبت می‌کنم، نه به عنوان رییس هیات مدیره استقلال، بلکه به عنوان یک استقلالی که دلم برای این تیم می‌سوزد صحبت می‌کنم.

* بحث بدهی های استقلال

استقلال تازه از مشکلات مربوط به پرو پئیچ خلاص شده و این اتفاق نه در دقیقه ۹۰، بلکه در دقیقه ۱۲۰ افتاد و هواداران تا دو روز بعد از مهلت قانونی هم التهاب داشتند. هنوز این باشگاه نفس نکشیده که صحبت از بدهی‌های جدید می‌شود و پای یک اولتیماتوم و یک ضرب الاجل دیگر را باز می‌کنند.

* تشکیل اتاق فکر برای حاشیه کشیدن استقلال

یقین دارم این باشگاه دشمنانی دارد. آنها یک اتفاق فکر قوی درست کرده و کارشان این است که هر روز برای این تیم تولید اخبار بد کنند تا تمرکز از تیم گرفته شود. این اتاق فکر نمی‌گذارد استقلال نفس بکشد.مگر فقط استقلال بدهکار است که اینقدر روی بدهی این تیم مانور می‌شود؟ با اعلام مسئولان رسمی فدراسیون فقط دو باشگاه مجوز ثبت قرارداد دارند و هیچ بدهی ندارند. این یعنی ۱۴ باشگاه دیگر بدهکار هستند. اما این افراد تنها بدهی استقلال را برجسته و آن را در رسانه ها مطرح می‌کنند. سئوال و گلایه من این است که آیا باشگاه بزرگ استقلال یک خبر خوب هم ندارد؟ چرا حتی یک خبر خوب درباره این تیم تولید نمی‌شود؟

* قول رفع مشکلات مالی استقلال 

ما منکر این نیستیم که همه بازیکنانی که در سالهای گذشته در این تیم بوده‌اند برای آن زحمت کشیده‌اند. اما اگر این فشارها نباشد قطعاً مدیران استقلال سر فرصت مشکل بدهی این عزیزان را حل خواهند کرد.تیم اجرایی استقلال به خوبی توانست پرونده پرو پئیچ را مدیریت کند و در این راه زحمت زیادی کشید. اگر بعضی‌ها این فشارها را وارد نکنند قطعاً مدیران مجموعه باشگاه می‌توانند تیم شان را مدیریت کنند.

* استقلال مدعی جهانی می شود!

من منکر مشکلاتی که دور این تیم را گرفته نمی‌شوم، اما مشکلات این تیم لاینحل نیست. استقلال با این قدمتی که دارد و با این همه هوادار، به راحتی می‌تواند این مشکلات را پشت سر گذاشته و حتی طی مدتی کم در حد یکی دو سال به یکی از بزرگترین و پر قدرت ترین باشگاه‌های دنیا بدل شود!

* حرف پایانی:

بنده سالها در عرصه ورزش مدیریت کرده‌ام و تجربه زیادی در این زمینه دارم. اما آنچه که قلبا دوست داشتم و با لطف وزیر ورزش به آن رسیدم، حضور در چرخه مدیریت باشگاه استقلال بود. چون یک استقلالی قدیمی و متعصب هستم. اما از آنجایی که در تفکرات خودم و دوستان دیگری که در این باشگاه حضور دارند همخوانی وجود نداشت و سلایقمان در خیلی جاها با هم منطبق نبود، از سمتی که قلبا به آن علاقه داشتم استعفا دادم. اما خدمت به استقلال در هر سمت و لباسی که باشم کاری است که هرگز از آن دریغ نخواهم کرد.هدف همه ما شادی دل هواداران است و امیدوارم که امسال اتفاقات خوبی برای استقلال رقم بخورد و موجب رضایت هواداران این تیم باشد.

اخبار استقلال

مطالب مرتبط:

احمد سعادتمند: وقتی نتوانستم حق هواداران استقلال را بگیرم، استعفا دادم!

'

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

الحاجی گرو: جدایی از استقلال برایم بُرد بُرد بود؛ هواداران آبی پوشان بسیار خونگرم هستند

د جولای 22 , 2019
مهاجم نیجریه استقلال گفت: برخی از آنهایی که در باشگاه استقلال سمت داشتند به من می گفتند بازیکن بی کیفیت ولی من اصلاً به این مسائل توجهی نمی‌کردم و واقعاً این صحبت‌ها برایم بی‌اهمیت بود. به گزارش استقلال نیوز، از الحاجی گرو مهاجم نیجر...