مربی سابق استقلال، امارات را وطن دومش خواند!

به گزارش مشرق، وینفرید شفر بعد از هیاهوی بسیار، مسئولیت تیم بنی‌یاس را برعهده گرفت.وی که اواخر فصل مسئولیت تیم استقلال را برعهده داشت، تا پایان فصل، از سوی مدیریت باشگاه دچار تعلیق شد و در پایان فصل نیز از کاربرکنار شد.

بیشتر بخوانید:

مراسم معارفه شفر در بن یاس برگزار شد

استقلالی‌ها بعد از او به سراغ آندرا استراماچونی ایتالیایی رفتند و با وی برای فصل جدید  باشگاهی استارت زدند.

اما شفر که صحبت از حضورش در تیم «بنی‌یاس» مطرح بود، عاقبت هدایت این تیم باشگاهی را برعهده گرفت.

روزنامه خلیج‌تایمز گزارشی از وی منتشر کرد که به آرزوهای جدید مربی 69ساله ژرمنی پرداخت.

*بنی‌یاس در راه کسب عنوان

در ابتدای این گزارش عنوان شد که شفر، امارات را وطن خود معرفی کرده است.همینطور به این نکته اشاره شد که مربی ژرمنی می‌خواهد از بنی‌یاس تیمی قدرتمند بسازد که برای کسب مقام بجنگد.

در ادامه نیز صحبت‌های پیرمرد آلمانی اینگونه عنوان شد: هدف کلی من این است که تیمی قوی بسازم که بتواند در رقابت‌های مختلف قدرتمندانه ظاهر شود و صاحب مقام شود. برای این منظور باید کاری سخت انجام داد.برای این منظور باید یک برنامه بلندمدت طراحی کرد.همه باید در کنار هم تلاش کنیم تا به این مورد برسیم.

*استفاده از جوانان و با تجربه‌ها

در ادامه این گزارش نظر مربی ژرمنی در مورد وضعیت بازیکنان در کشور امارات سئوال شد که با توجه به سابقه قبلی او چنین پاسخ داد:من دردوران حضورم درالعین بازیکنان جوان زیادی مثل عمر عبدلرحمان را تمرین دادم.حضور بازیکنان جوان در هر تیمی حائزاهمیت است.امیدوارم بتوانم ترکیبی منطقی از بازیکنان جوان و با تجربه در تیمم ایجاد کنم.

*دستیاری اماراتی

در تیم بنی‌یاس مربی فصل قبل استقلال، در کادر فنی خود موتاز عبداله،‌دروازه‌بان سابق امارات و العین را به عنوان مربی دروازه‌بان‌ها در اختیاردارد.

وی در این باره نیز چنین نظر داد:خیلی خوشحالم که موتاز عبداله در کادر فنی من حضور دارد.متوجه هستم حضورش در این جمع چقدر با ارزش است.

Let's block ads! (Why?)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

گزارش تمرین جمعه صبح استقلال/ ریکاوری استقلالی ها در ترکیه؛ یزدانی به تهران برگشت!

ج جولای 12 , 2019
تمرین ریکاوری تیم فوتبال استقلال بعد از بازی دوستانه مقابل تیم نیجریه ای در ترکیه برگزار شد.  به گزارش استقلال نیوز، تمرین نوبت صبح امروز تیم فوتبال استقلال از ساعت 12:30 در کمپ بلوترمال ترکیه برگزار شد. * سیاوش یزدانی صبح امروز برای شرک...