سهراب بختیاری زاده: چه بلایی سر پژمان آوردند که حتی حاضر نیست جواب تلفنشان را بدهد؟!

سهراب بختیاری زاده

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: مدیران استقلال حرمت و قداست کاپیتان این تیم را شکستند.

 به گزارش استقلال نیوز، سهراب بختیاری‌زاده پیشکسوت باشگاه استقلال در گفت وگو با خبرگزاری مهر، با انتقاد از مدیریت استقلال صحبت هایی در مورد خروجی ها و ورودی های زیاد این تیم، جدایی پژمان منتظری و.. صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

* استقلال به شیوه خوبی اداره نمی شود

سال هاست استقلال به شیوه خوبی اداره نمی‌شود و برخی از مدیران سالهای گذشته تا به حال باید پاسخگو باشند.

* این همه ورودی و خروجی بازیکنان به چه دلیل است؟

کجای دنیا یک تیم بزرگ را می بینید که سالی هفت-هشت بازیکن بروند و هفت-هشت بازیکن بیایند؟ نمی خواهم بد بین باشم و بگویم برخی‌ها تعمدا زمینه این تغییرات را ایجاد می کنند، اما خوشبینانه اش این است که شیوه مدیریت اشتباه است.

* چه بلایی سر پژمان آوردند؟

پژمان را همه فوتبال ایران می‌شناسند. مگر در هر نسل فوتبال چند بازیکن مثل پژمان می‌آیند و می‌روند؟ او از نظر فنی و اخلاقی بهترین است و باعث تعجب است که می‌گویند جواب تلفن نمی‌دهد. ببینید چه بلایی سر پژمان آمده که حتی حاضر نیست جواب تلفن بدهد.

* حرمت کاپیتان استقلال را شکستند!

قرارداد پژمان باید قبل از اتمام فصل تمدید می شد نه اینکه اصلاً به او زنگ نزنند تا صدایش در بیاید و بعد بخواهند از او دلجویی کنند. آنها حرمت و قداست کاپیتان تیم شان را شکستند و بعد خواستند شرایط را درست کنند که نشد.

* برای مدیران استقلال متاسفم..

فقط می‌توانم بگویم متاسفم برای تیمی که نمی‌تواند بازیکن با اخلاقی مثل پژمان را حفظ کند.

اخبار استقلال

'

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

لجبازی عجیب پروپیچ با استقلال

ی ژوئن 30 , 2019
به گزارش مشرق، همیشه وقتی بازیکنی شکایت می‌کند و رأی می‌گیرد، این فرصت به باشگاه داده می‌شود تا بتواند از او رضایت بگیرد. مثلاً در ماجرای حرفه‌ای‌سازی باشگاه‌ها کنفدراسیون به فدراسیون اعلام کرد اگر باشگاه‌ها با طلبکاران توافق کنند هم کافی است. در فیفا ...