واکنش منزوی به انصراف استراماچونی از هدایت استقلال

به گزارش مشرق، کامران منزوی عوض هیئت مدیره باشگاه استقلال در گفتگو با شبکه خبر در واکنش به شایعه انصراف استراماچونی از حضور روی نیمکت استقلال تهران گفت: من نمی دانم این حرف را به چه کسی زده است. همکاران ایشان دو روز پیش آمدند ایران و از امکانات بازدید کردند. جلسه‌ای با آنها داشتیم و امروز از ایران تشریف بردند. حالا چطوری هنوز به مقصد نرسیده اند، این اخبار پیچیده، ما که بی خبر هستیم.


وی ادامه داد: ما منتظریم که ایشان قراردادی که به صورت ایمیلی تایید کرده اند را امضا کنند و بفرستد. اینکه نقل قول شده از یکی از اعضای هئیت مدیره درست نیست. چون ما که ۵ نفر هستیم و این نقل قول از ما نیست؛ شاید این نقل قول مربوط به هیئت مدیره های خیلی قبل تر استقلال بوده است.


پس شما این موضوع که در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود که رای استراماچونی زده شده را تایید نمی‌کنید؛ منزوی پاسخ داد: نه چون همکاران ایشان که برای بررسی آمده اند، تازه برگشته اند و هنوز به مقصد نرسیده اند این اتفاق رخ دهد.


او در ادامه به جلسات مثبتی که برگزار شده اشاره کرد و گفت: اتفاقاً خیلی جلسات مثبت و سازنده ای برگزار شد و فکر می‌کنم که آرزوی هر کسی است تا در این شرایط با این تیم و این کشور کار کند.

بیشتر بخوانید:

حضور سرمربی ایتالیایی در استقلال منتفی شد؟

منزوی در پاسخ به این سوال که همچنان امیدوار باشند، توضیح داد: امید ما که به ایشان نیست. امید ما اول با خداست و تیم ما خیلی با ریشه تر از این حرف‌ها است. ولی با ایشان توافقات کلی را آقای فتحی انجام داده اند و گفته بودند می‌خواهیم ببینیم. حالا هم منتظریم پس از بازگشت نظر نهایی خود را به ما بدهند.


در ادامه عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال به مشکلات مالی باشگاه اشاره کرد که او اضافه کرد: ما مشکلات بزرگ‌تری در استقلال داشتیم. ما منابع مالی در اختیار نداشتیم ولی با مساعدت همه در حال حل و فصل است. خدا را شکر هواداران بزرگی داریم.


او در پاسخ به دستیارهای ایرانی استراماچونی هم توضیح داد: اسامی زیاد است ولی اجازه بدهید نظر ایشان را بگیریم. ۴، ۵ نفر از پیشکسوتان نامدار باشگاه هستند ولی ضمن عذرخواهی از شما و همه تا آخر امروز وقت می‌خواهیم تا نام آنها را اعلام کنیم.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هافبک پدیده با استقلال به توافق رسید

چ خرداد 22 , 1398
به گزارش مشرق، مسعود ریگی هافبک دفاعی فصل گذشته تیم فوتبال پدیده شهرخودرو که مورد توجه باشگاه استقلال تهران قرار گرفته بود با مسئولان این باشگاه برای عقد قرارداد به توافق رسید. بیشتر بخوانید: توافق سرمربی پدیده با مهدی رحمتی به این ترتیب انتظ...