واکنش سعادتمند به خبر منتفی شدن حضور استراماچونی

به گزارش مشرق، از صبح امروز این شایعه مطرح شده که آندره‌آ استراماچونی به مسئولان استقلال اعلام کرده که پیشنهاد این باشگاه را نپذیرفته است.

با احمد سعادتمند رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال تماس گرفته شد و در خصوص اینکه آیا استراماچونی با حضور در استقلال مخالفت کرده از وی سوال شد که سعادتمند پاسخ داد: حقیقتاً من این خبر را شنیدم و با آقایان فتحی و منزوی تماس گرفتم که هر ۲ نفر ابراز بی اطلاعی کردند و مدعی شدند چنین چیزی نشنیده‌اند.

بیشتر بخوانید:

حضور سرمربی ایتالیایی در استقلال منتفی شد؟

وی افزود: دستیاران استراماچونی تازه ساعت ۷:۳۰ صبح تهران را ترک کردند و اگر ۴ ساعت هم تا مقصد راه باشد تازه ساعت ۱۲ در فرودگاهشان پیاده شدند.وقتی ۳ نفر از اعضای هیات مدیره باشگاه از این موضوع بی اطلاع هستند چگونه این خبر از طرف هیات مدیره نقل می‌شود؟

رئیس هیات مدیره استقلال تاکید کرد: مرجع رسمی و ارتباط با سرمربی جدید شخص آقای فتحی است وگرنه اعضای هیات مدیره اطلاعی از این موضوعات ندارند.

میرشاد ماجدی نیز با بیان اینکه خبری از پاسخ منفی استراماچونی به استقلال ندارد اعلام کرد قصد مصاحبه ندارد.

Let's block ads! (Why?)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سخنگوی باشگاه پدیده: منتظر پاسخ رحمتی هستیم

چ ژوئن 12 , 2019
به گزارش مشرق، جواد طاری‌بخش در مورد مذاکره باشگاه پدیده شهر خودرو با سیدمهدی رحمتی، اظهار داشت: یحیی گل‌محمدی در لیست خریدی که برای باشگاه در نظر گرفته است، مهدی رحمتی را جزو گزینه‌های اصلی خود قرار داده و صحبت‌های خوبی هم از سوی باشگاه با این دروا...