پاتوسی از استقلال جدا شد

به گزارش مشرق، آیاندا پاتوسی، بازیکن اهل آفریقای جنوبی استقلال که از نیم فصل در این تیم حضور داشت و عملکرد خیلی خوبی هم در جمع آبی‌پوشان داشت با انتشار پستی اینستاگرامی تلویحاً جدایی‌اش از استقلال را اعلام کرد.

بیشتر بخوانید

ستاره‌های سرخابی در لیست بدترین خریدها

پاتوسی در این پست اینستاگرامی از هواداران استقلال بابت حمایت‌هایی که از او در مدت حضورش در این تیم داشتند، تشکر کرد و نوشت که متأسفانه نتوانستند توقعاتی که داشتند را برآورده کنند.
جدایی پاتوسی در حالی رقم خورد که امیرحسین فتحی، مدیرعامل استقلال در میانه‌های نیم فصل اعلام کرده بود که این بازیکن تأثیرگذار آبی‌پوشان برای فصل آینده هم در استقلال حضور خواهد داشت اما این صحبت مدیرعامل استقلال هم مانند خیلی از وعده‌های دیگر او از جمله تاریخ انتخاب سرمربی آینده استقلال عملی نشد.

باشگاه استقلال براساس قراردادی که با باشگاه کیپ‌تاون سیتی آفریقای جنوبی برای انتقال قرضی پاتوسی امضا کرده بود، می‌توانست با پرداخت ۳۰۰ هزار دلار قرارداد این بازیکن را برای فصل آینده قطعی کند ولی به نظر می‌رسد مسئولان استقلال این پول را پرداخت نکردند تا این بازیکن اهل آفریقای جنوبی به کشورش بازگردد.

Let's block ads! (Why?)

یک دیدگاه برای “پاتوسی از استقلال جدا شد

  1. واقعا این چه مدیریتی است وقتی مدیریت یه باشگاه نمی تواندبهترین بازیکن فصل قبل هودراحفظ کندوبارفتن او تقریبا سی درصدتوان تیم گرفته میشودانوقت هوادارچه انتظاری داره که این تیم برای قهرمانی بسته شودلنگیا اگع سه فصل است موفق عمل میکنندفقط بخاژراین است که توانسته اندشاه کله اصلی تیمشان راحفظ کنندوبرعکس ان استقلال شاع کله اصلی تیم همه رفتندوتیم دوباره وازاول بسته شدحالا بازدوباره همان بلایی که فصل قبل به سراین تیم امددوباره درحال تکراراست پاتوسی چشمی غفوری ودوسه بازیکن اصلی دیگه درحال جداشدن هستندسرمربی تیم هنوزمعلوم نیست انوقت هوادارچشم اتظاراست فصل بعداستقلال جبران کندوقهرمان شوداخه باچی قهرمان شدن یه ابزاری میخوادکه استقلال فاقدان است پس خواهشن سال بعدهم چشم به قهرمانی نداشته باشیدچون بااین وضعیت محاله بتوان قهرمان شد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مدیریت استقلال به سبک وارونه

چ ژوئن 5 , 2019
به گزارش مشرق، "دیبی" شخصیتی در سریال کلاه قرمزی بود که صحبت‌هایش را به صورت وارونه می‌گفت و افراد حاضر در این سریال پرهوادار با این که در ابتدا، آشنایی کاملی با شخصیت "دیبی" نداشتند اما رفته رفته با دستور زبان او کنار آمدند. شخصیت "دیبی" غیرواقعی بود ...