توافق کلی استقلال با استراماچونی

به گزارش مشرق، آندره آ استراماچونی مربی ایتالیایی که روز سه شنبه در ترکیه با مسئولان باشگاه استقلال وارد مذاکره شد و پیشنهادات خود را به استقلالی‌ها ارائه کرد.

این مربی ایتالیایی اطلاعاتی را از مسئولان باشگاه استقلال گرفت و رقم پیشنهادی خود را هم به فتحی و خطیر اعلام کرد که تقریباً مورد موافقت نمایندگان باشگاه استقلال قرار گرفت.

بیشتر بخوانید:

نظر مظلومی درمورد استراماچونی

 

استراماچونی با اطلاعاتی که از باشگاه استقلال گرفته موافقت ضمنی خود را برای حضور در ایران اعلام کرده و مسئولان استقلال هم شرایط این باشگاه و همچنین وضعیت این تیم در فصل اخیر را به وی توضیح دادند. استقلالی‌ها در این مذاکرات با مرد ایتالیایی به توافقات کلی رسیدند و تنها مساله‌ای که باعث شده تا این مربی ایتالیایی از استقلالی‌ها زمان بخواهد مشورت با همسرش است.

این مربی از استقلالی‌ها فرصت چند روزه خواست تا با همسر خود مشورت کند و در صورت رضایت وی به استقلالی‌ها پاسخ نهایی را بدهد.

Let's block ads! (Why?)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هئیت مدیره استقلال از نقل و انتقالات کنار کشید!

ج مه 31 , 2019
به گزارش مشرق، یکی از مباحثی که روز گذشته در نشست هیات مدیره استقلال مورد بررسی قرار گرفت عدم دخالت اعضای هیات مدیره در بحث نقل و انتقالات بود.تمامی اعضای هیات مدیره استقلال در نشست روز گذشته اعلام کردند نه در نقل و انتقالات نقطه نظری دارند و نه در این...