مشکل بزرگ استقلال رفع شد؟

به گزارش مشرق، وینفرد شفر در پایان بازی با پدیده و در شرایطی که شانس قهرمانی استقلال به طور کامل از دست رفته بود از کار برکنار و فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی موقت این تیم انتخاب شد.

زمانی که شفر از کار برکنار شد خیلی‌ها پیش بینی می‌کردند که شفر به دلیل سن بالایش بسیار بعید است با پیشنهادی برای فصل بعد روبرو شود و مدیران استقلال احتمالاً مجبور هستند تمام قرارداد فصل بعدش را پرداخت کنند.

بیشتر بخوانید:

شفر سکان هدایت تیم اماراتی را در دست گرفت

شفر برای فصل آینده قرارداد یک میلیون و ۲۰۰ هزار دلاری با استقلال دارد و طبیعی است با توجه به قیمت ارز پرداخت این مبلغ نیمی از بودجه فصل آینده آبی‌ها را مصرف می‌کند. این در شرایطی است که استقلال در لیگ هجدهم با مشکلات عدیده مالی روبرو بود و ادامه دار بودن مشکلات مالی برای فصل آینده می‌تواند باشگاه را با مشکلات زیادی روبرو کند.

اما حدود دو هفته است که خبر پیشنهاد باشگاه بن یاس امارات به وینفرد شفر موجی از امید را در دل مدیران استقلال ایجاد کرده است چراکه اگر او این پیشنهاد را قبول می‌کرد دیگر مدیران استقلال مجبور نبودند قرارداد سال آینده این مربی را پرداخت کنند.

امروز رسانه‌های اماراتی خبر دادند که شفر سرمربی تیم بن یاس امارات شد، اتفاقی که شاید مهمترین خبر ممکن برای باشگاه استقلال باشد چراکه حالا پرداخت غرامتی بزرگ از شانه‌های مدیران این باشگاه برداشته شده است.

با این شرایط در صورتی که قرارداد شفر با بن‌یاس نهایی شده باشد، باشگاه استقلال از پرداخت غرامتی ۱۵ میلیارد تومانی نجات پیدا کرده است و این بهترین خبر ممکن برای این باشگاه در آستانه شروع فصل نقل و انتقالات خواهد بود.

این اتفاق هم می‌تواند در راه پرداخت باقی مانده قرارداد بازیکنان موثر باشد، هم به جذب بازیکن جدید کمک کند و هم حالا این باشگاه می‌تواند بودجه بیشتری را صرف جذب سرمربی جدید این تیم کند.

Let's block ads! (Why?)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

منزوی: ما هم نگرانیم اما نمی‌توانیم دخالت کنیم

س مه 28 , 2019
به گزارش مشرق، کامران منزوی در خصوص عدم انتخاب سرمربی آبی‌پوشان برای فصل آینده و همچنین اتفاقاتی که این روزها در باشگاه استقلال می‌گذرد صحبت‌های زیر را انجام داد. آقای منزوی شما از روند انتخاب سرمربی تیم اطلاع دارید یا خیر؟ واقعاً خبر ندارم. چ...