داوران در آبادان به درستی گل را مردود اعلام کردند

به گزارش مشرق، داود رفعتی، رئیس دپارتمان داوری در واکنش به انتقادات علی خطیر، معاون ورزشی باشگاه استقلال درباره مردود اعلام شدن گل این تیم برابر صنعت نفت آبادان در هفته بیست و نهم لیگ برتر اظهار کرد: من سابقه فوتبالی او را نمی‌دانم. او اگر فوتبالی بود می‌دانست که وظیفه کمک داور، اعلام اوت است. آن‌جا دو نفر داور که کمک داور و داور پشت دروازه بودند، اعلام کردند که اوت است. پای قائدی پس از ضربه زدن روی خط بود پس قبل از آن توپ روی هوا بود و نظر آن دو داور، اوت بود. یک چیز مشخص است که اگر تیمی نتیجه نگیرد، مدیران آن باشگاه انتقاد کنند و ناراحت شوند.

بیشتر بخوانید:

خطیر: شرطبندی در هربازی ۵ میلیون دلار است! / مساله تبانی در فوتبال ایران بیداد می‌کند

او در گفت‌وگویی که با برنامه "تهران ورزشی" رادیو تهران داشت، افزود: اگر می‌شود پنج کارشناس از ۵۰ کارشناسی که اعلام کردند گل درست است را اعلام کنید؟ تصاویر دوربین تلویزیونی نمی‌تواند اثبات کند که توپ اوت شده است. آقای خطیر شما سابقه فوتبالی‌تان را بگویید. ما جلسه VAR گذاشتیم ولی از باشگاه استقلال کسی نیامد. سابقه من در فوتبال مشخص است. اگر مرد هستید و سابقه بدی از من می‌دانید بگویید. من بازرس بین‌المللی فیفا هم هستم. من متأسفم که کسی که هیچ سابقه‌ای ندارد در باشگاه بزرگ استقلال فعالیت می‌کند.

رئیس دپارتمان داوری درباری VAR گفت: ما شنبه جلسه گذاشتیم اما از باشگاه استقلال کسی نیامد. ما با آن‌ها تماس هم گرفتیم ولی نیامدند. هزینه این فناوری باید توسط باشگاهی که بازی در ورزشگاهش برگزار می‌شود، پرداخت شود. باشگاه‌ها باید بیایند و با ساز و کار این فناوری آشنا شوند. ما هیچ موقع نگفتیم که هفته بعد از این فناوری استفاده می‌شود. ما می‌خواستیم در چند ورزشگاه از فناوری VAR استفاده کنیم که فیفا اجازه نداد. آن‌ها گفتند که باید در تمام ورزشگاه‌ها انجام شود. متأسفانه تیم‌هایی که به این موضوع معترض هستند به جلسات نمی‌آیند.

رفعتی درباره صحنه‌های دیدار پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی و سپاهان مقابل پدیده، توضیح داد: پنالتی دیدار پرسپولیس و ماشین‌سازی درست بود که در این صحنه شدت کشیدن پیراهن توسط مدافع سفید بیشتر بود. درباره پنالتی بازی سپاهان و پدیده هم باید بررسی‌های بیشتری صورت بگیرد.

او در واکنش به اعتراضاتی که پس از اشتباهات داوری توسط مدیران استقلال انجام شده، بیان کرد: سابقه آقای فتحی مشخص است ولی برخی افراد برای شناخته شدن به فوتبال می‌آیند. من همیشه در فوتبال بودم و آدم شناخته شده‌ای هستم. این فوتبال همیشه یک روز خوب و یک روز بد است ولی اگر بخواهیم شرط‌بندی را مطرح کنیم، قطعاً این مسائل در بین داوران وجود ندارند.

Let's block ads! (Why?)

یک دیدگاه برای “داوران در آبادان به درستی گل را مردود اعلام کردند

  1. تو رییس دپارتمان داوری هستی ،خوب معلومه که از تیم داوری حمایت می کنی ،آیا یک بار هم شده بیای بگی درسته داور یا کمک داور اشتباه کرده ،آقای رفعتی تو در حد کارشناسی لیگ یک نیستی چه برسه به فیفا ،در ضمن همه میدانند شما یک پرسپولیس با تعصب هستی ،و ما همه دکتر خطیر رو می شناسیم و میدانیم که چه خدمتی به این کشور کرده ،پس حرف مفت نزن رفعتی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

‌مدافع استقلال محروم شد

ی مه 12 , 2019
به گزارش مشرق، آرمین سهرابیان مدافع تیم استقلال با دریافت کارت زرد در بازی مقابل نفت آبادان دیدار هفته آینده تیمش را از دست داد.تیم فوتبال استقلال در هفته رقابت‌های لیگ برتر به مصاف سپیدرود خواهد رفت و سهرابیان با دریافت کارت زرد چهارم نمی‌تواند تیمش ر...