امیرحسین فتحی: رفتن شفر و جانشینی مجیدی گمانه زنی رسانه هاست؛ بازی مهمی را باختیم!

امیرحسین فتحی

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: بازی مهمی را باختیم ولی از طرف ما هیچ تصمیمی در خصوص برکناری وینفرید شفر و جانشینی مجیدی اتخاذ نشده است.

 به گزارش استقلال نیوز، امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال در گفت وگو با خبرگزاری فارس، در خصوص شکست تیم استقلال مقابل پدیده و صحبت‌هایی که بعد از بازی در مورد برکناری شفر و انتخاب فرهاد مجیدی مطرح شده است، مصاحبه ای انجام دادکه در ادامه می خوانید:

* صحبت های مطرح شده گمانه زنی رسانه هاست

صحبت‌های مطرح شده همه گمانه‌زنی رسانه‌ها است و هیچ صحبت رسمی از سوی مسئولان باشگاه استقلال مطرح نشده است.

* تصمیمی در خصوص برکناری شفر و جانشینی مجیدی اتخاذ نشده است

به هر حال استقلال بازی را باخته و طبیعی است که چنین مسائلی مطرح شود. ما بازی مهمی را باختیم ولی از طرف ما هیچ تصمیمی در خصوص برکناری وینفرد شفر و جانشینی مجیدی اتخاذ نشده است. من در مشهد هستم و باید به تهران برگردم و با مشاوران فنی و افراد اهل فن و هیات مدیره صحبت کنم. تمامی اخبار پیرامون حضور مجیدی و برکناری شفر گمانه زنی است. ما هم تصمیمی نگرفته ایم و من هم با هیچ کسی در مورد این قضایا صحبت نکرده‌ام.

بحث ماندن آقای شفر یک بحث فنی است و نه احساسی

فعلا قراری برای تشکیل جلسه هیات مدیره نگذاشته ایم، بحث ماندن آقای شفر یک بحث فنی است و نه احساسی. ما یک طرف بحث قرارداد با وی را داریم و از یک طرف هم بحث فنی داریم. باید در فرصت مناسب در این خصوص تصمیم بگیریم.

  

 اخبار رسمی باشگاه استقلال

'

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

شیر پیر آلمانی در سوت‌هایش گم شد

ی آوریل 28 , 2019
به گزارش مشرق، در یک برنامه تلویزیونی وینفرد شفر به عنوان مهمان دعوت شده‌بود. همراه مترجمش چای می‌خورد و آرام به آلمانی حرف می‌زد. چند جمله‌ای در مورد ایران حرف زدیم. گفت شما شگفت‌انگیز هستید، هنگام رانندگی کردن آدم را می‌ترسانید، اما وقتی از ماشین پیا...