اسماعیلی: دیگر نمی‌توانستم مصدومیت را تحمل کنم

به گزارش مشرق، فرشید اسماعیلی هافبک استقلال که ابتدای هفته عمل جراحی خود را پشت سر گذاشته بود، گفت: با کمک پزشکان باشگاه و پزشک جراح عمل جراحی خود را با موفقیت سپری کردم و حالا باید مراحل ریکاوری را پشت سر بگذارم. بیشتر از این نمی‌توانستم مصدومیت خود را تحمل کنم و مدت زیادی بود که با شرایط سخت برای استقلال به میدان رفتم و در نهایت با مشورتی که با دکتر نوروزی و آقای شفر داشتیم تصمیم گرفتم که عمل جراحی را انجام دهم.

بیشتر بخوانید:

بازیکن استقلال عمل جراحی شد +عکس

وی در ادامه صحبت‌های خود تصریح کرد: برای استقلال آرزوی موفقیت می‌کنم؛ هر چند کنار تیم نیستم اما دل من با تیم است و ای کاش می‌توانستم کنار استقلال حضور داشته باشم. برای موفقیت استقلال و همبازیانم دعا می‌کنم و می دانم که تیم ما می‌تواند برابر الهلال نتیجه خوبی کسب کند و قدرت و اعتماد به نفس این کار را داریم. استقلال در بازی‌های اخیر بسیار خوب و موفق ظاهر شده و اطمینان دارم همین روند را ادامه می‌دهد و بهتر هم می‌شود. اسماعیلی در پایان صحبت‌های خود گفت: از آقای فتحی بابت پیگیری‌های بعد و قبل عمل ایشان تشکر می‌کنم، همین طور از آقای شفر که پیگیر شرایطم بودند. به خصوص دکتر نوروزی که در چند ماه اخیر برای من سنگ تمام گذاشت و هرکاری توانست برایم انجام داد و پیگیر وضعیتم بود.

Let's block ads! (Why?)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

فرشید اسماعیلی: با مشورت دکتر نوروزی و شفر تصمیم گرفتم جراحی کنم؛ برای موفقیت استقلال دعا می کنم!

س آوریل 23 , 2019
هافبک تیم استقلال گفت: از آقایان فتحی، شفر و دکتر نوروزی تشکر می کنم که پیگیر وضعیتم بودند. به گزارش استقلال نیوز، فرشید اسماعیلی هافبک تیم استقلال که ابتدای هفته عمل جراحی خود را پشت سر گذاشته بود، در گفت وگو با سایت باشگاه، صحبت ها...