غایبان استقلال مقابل الهلال مشخص شدند

به گزارش مشرق، تیم فوتبال استقلال روز شنبه بعد از انجام آخرین تمرین خود راهی کشور امارات می‌شود تا برای دیدار با الهلال تمرینات خود را در ابوظبی از سر بگیرد.

با تصمیم وینفرد شفر در این سفر روح الله باقری در کنار آبی‌ها نیست و همچنین با توجه به ادامه محرومیت فرشید باقری، این بازیکن نیز نمی‌تواند آبی‌ها را در سفر به ابوظبی همراهی کند تا دو باقری استقلال در این دیدار غایب باشند.

بیشتر بخوانید:

مدت دوری فرشید اسماعیلی از میادین فوتبال

اللهیار صیادمنش نیز در ادامه روند مصدومیت خود در این دیدار هم غائب است و آبی‌ها را همراهی نمی‌کند تا او سومین غایب سرشناس استقلال لقب گیرد. صیادمنش بیش از ۶ هفته است که نمی‌تواند برای استقلال به میدان برود و احتمالاً در دیدار با پدیده نیز غائب است. محسن کریمی نیز در این سفر در کنار استقلال نیست تا مصدومیت او همچنان ادامه داشته باشد.

استقلال اما در این سفر وریا غفوری و همام را در اختیار دارد و این دو بازیکن بعد از هفته‌ها می‌توانند به میدان بروند.

رضا آذری و فرشید اسماعیلی که فصل را از دست داده اند نیز در این سفر غایب خواهند بود و تا پایان فصل نمی‌توانند به میدان بروند.

Let's block ads! (Why?)

یک دیدگاه برای “غایبان استقلال مقابل الهلال مشخص شدند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

امیرحسین فتحی: ما لجبازی با کسی نداریم؛ شاید باقری تا پایان فصل همراه ما نباشد

ج آوریل 19 , 2019
مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: فرشید باقری فعلا از تمرینات محروم است و نمی‌تواند در برنامه‌های تیم ما حضور داشته باشد؛ شاید بعد از بازی با الهلال در مورد وی تصمیم‌گیری شود.  به گزارش استقلال نیوز، امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال&...