پاتوسی و ایسما قرارداد دارند – خبرخوان استقلال تهران

پاتوسی و ایسما قرارداد دارند

به گزارش مشرق، با درخشش آیاندا پاتوسی همچنین ایسما گونسالوس در ترکیب استقلال از هفته‌ها قبل موضوع تمدید قرارداد آنها و تلاش برای حفظ این ستاره‌ها در صدر اخبار حاشیه‌ای اردوی آبی‌ها قرار گرفته است. این اخبار در پی آن شدت گرفت که فصل قبل هم همین وضعیت برای مامه تیام رقم خورد اما باشگاه در قبال تمدید قرارداد و حفظ گلزن سنگالی به جایی نرسید.


در حالی که صحبت‌های شفر مبنی بر این که باشگاه می‌داند از حالا باید با چه بازیکنانی تمدید کند این شائبه را بیشتر کرد که ممکن است ستاره‌های آفریقایی استقلال هم سرنوشتی همچون تیام پیدا کنند اما در واکنش به این شایعات و نگرانی‌ها، مدیرعامل باشگاه یک بار دیگر با تاکید بر این که اتفاقات تیام تکرار نمی‌شود از قطعی بودن حضور ستاره‌های خارجی مد نظر شفر در سال آینده صحبت کرد.

بیشتر بخوانید:

ستاره استقلال هم دعوت میثاقی را رد کرد


امیرحسین فتحی با اشاره به برخی جزئیات قرارداد پاتوسی و ایسما اعلام کرد این دو بازیکن تا پایان فصل آینده با استقلال قرارداد دارند و نگرانی از بابت تمدید قرارداد با آنها وجود ندارد از همین رو طرفداران دغدغه‌ای نباید در خصوص حفظ این زوج آفریقایی داشته باشند.


جالب این که فتحی در این صحبت‌ها هیچ اشاره‌ای به وضعیت گادوین منشا همین طور طارق همام ستاره عراقی استقلال نداشت تا ابهامات در خصوص آینده این دو بازیکن سر جای خود باقی بماند.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *