ستار همدانی: حسینی به نقطه قوت استقلال تبدیل شده است؛ ماشین سازی حریف آسانی نخواهد بود – خبرخوان استقلال تهران

ستار همدانی: حسینی به نقطه قوت استقلال تبدیل شده است؛ ماشین سازی حریف آسانی نخواهد بود

ستار همدانی

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: به اعتقاد من ما دربی را به شفر باختیم زیرا او نتوانست هم تیم و هم بازی را مدیریت کند.

به گزارش استقلال نیوز، ستار همدانی پیشکسوت و عضو کمیته فنی استقلال در گفت وگو با خبرگزاری مهر، در خصوص عملکرد استقلال در دیدار برابر زردپوشان اصفهانی، صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

برتری یک بر صفر استقلال مقابل سپاهان اصفهان؟

شفر به خوبی سپاهان را آنالیز کرده بود. به نقاط قوت این تیم کاملاً آشنا بود و تلاش کرد تا با بستن کناره‌های زمین اجازه نفوذ به هافبک‌های سپاهان را ندهد. درون دروازه استقلال حسین حسینی قرار دارد که این روزها عملکرد خوبی داشته و به نقطه قوت استقلال تبدیل شده است. حسینی در دیدار برابر سپاهان هم نمایش خوبی داشت. بازی دو نیمه متفاوت داشت. نیمه اول، سپاهان صاحب توپ بود و با ارسال از کناره‌ها، استقلال را تحت فشار قرار داده بود اما خط دفاع آبی پوشان بدون اشتباه بازی کرد و اجازه گلزنی به حریف را نداد اما در نیمه دوم این استقلال بود که بازی بهتری از خود نشان داد. یک گل هم به ثمر رساند که مورد قبول داور قرار نگرفت ولی در ثانیه‌های پایانی پاتوسی از اشتباه خط دفاعی سپاهان استفاده کرد و با زدن یک گل زیبا، استقلال را به سه امتیاز این دیدار رساند تا موقعیت این تیم در جدول بهتر شود.

* دیدار روز چهارشنبه آبی پوشان برابر ماشین سازی تبریز از هفته بیست و ششم لیگ برتر؟

ماشین سازی حریف آسانی نخواهد بود. این تیم مقابل حریفان خود بازی‌های خوبی ارائه کرده و به طور حتم نمی‌خواهد برابر استقلال امتیاز از دست بدهد و با توجه به اینکه استقلال هم نیاز به برد دارد تا بتواند در کورس قهرمانی باقی بماند باید انتظار یک بازی زیبا را از دو تیم داشته باشیم.

* چه اتفاقی برای استقلال رخ داده که تا قبل از دربی عملکرد بسیار قابل قبولی داشت اما دو بازی بسیار بد عمل کرد ولی دوباره برابر الهلال و سپاهان نمایش خوبی داشته و به پیروزی هم رسید؟

آبی پوشان در ۱۵ بازی گذشته تنها دو بازی را واگذار کرده اند. این تیم در نیم فصل دوم متحول شد. به اعتقاد من دربی را به شفر باختیم زیرا او نتوانست هم تیم و هم بازی را مدیریت کند و همین مسئله باعث شد تا برابر پرسپولیس بازنده باشد البته نبود دانشگر و غفوری هم تأثیرگذار بود اما در مجموع اتفاقاتی که در دربی رخ داد باعث شد تا شرایط استقلال به هم بریزد و این تیم در برابر سایپا هم نتیجه خوبی کسب نکند. خوشبختانه جلسه مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره با سرمربی استقلال باعث شد تا آن فشارهای بوجود آمده برطرف شده و دوباره استقلال را در فرم ایده آل ببینیم که توانستند در دو بازی سنگین الهلال عربستان و سپاهان اصفهان را شکست دهند.

* آیا استقلال هنوز شانسی برای قهرمانی دارد یا خیر؟

۵ هفته تا پایان فصل باقی مانده هر اتفاقی می‌تواند در فوتبال ما رخ دهد اما به طور حتم اگر استقلال بتواند بازی‌های باقی مانده اش را با پیروزی به پایان برساند مطمئناً می‌تواند یکی از گزینه‌های اصلی قهرمانی در این پایان فصل باشد.

 

اخبار باشگاه استقلال

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *