احمد جمشیدیان: نتیجه دربی جام را از استقلال گرفت؛ هنوز کار برای قهرمانی تمام نشده است! – خبرخوان استقلال تهران

احمد جمشیدیان: نتیجه دربی جام را از استقلال گرفت؛ هنوز کار برای قهرمانی تمام نشده است!

احمد جمشیدیان

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: اشتباهات دربی سرنوشت استقلال را در این فصل تغییر داد.

به گزارش استقلال نیوز، احمد جمشیدیان پیشکسوت باشگاه استقلال و سرمربی تیم پاس همدان در گفت وگو با خبرگزاری مهر، در خصوص برتری استقلال مقابل سپاهان و قهرمان این فصل از مسابقات لیگ برتر،صحبت هایی را عنوان کرد که در ادامه می خوانید:

* اشتباهات دربی سرنوشت استقلال را در این فصل تغییر داد

بازی‌های استقلال و سپاهان همیشه حساس بوده است. در این فصل دو تیم در کورس قهرمانی قرار دارند و این باعث شد تا تقابلشان حساس‌تر از همیشه باشد. استقلال در دربی جام را برای خودش سخت کرد. استراتژی آنها برای دربی درست نبود. آبی‌ها می‌توانستند با یک تساوی در دربی، اجازه ندهند فاصله به امتیازی با پرسپولیس اضافه شود. اشتباهات دربی سرنوشت استقلال را در این فصل تغییر داد.

* هنوز کار برای قهرمانی تمام نشده است

شاید بعد از پیروزی پرسپولیس برابر سایپا خیلی‌ها فکر کنند کار قهرمانی سرخ‌پوشان تمام شده است، اما از نظر من اینطور نیست. هرچند شانس شاگردان برانکو برای قهرمانی بیشتر از سایر تیم‌هاست، اما تازه بازی‌های سخت آنها شروع شده و احتمال دارد امتیازات قابل توجهی را در این هفته‌ها از دست بدهند.

* سپاهان فصل گذشته گزینه سقوط بود

کار قلعه نویی در سپاهان فوق‌العاده بود. سپاهان فصل گذشته چهاردهم جدول شد و در این فصل مدعی قهرمانی است. این یعنی تحول در حد بسیار زیاد. فراموش نکنیم که سپاهان فصل گذشته گزینه سقوط بود و در این فصل مدعی قهرمانی است. سپاهانی‌ها نتوانستند آنطور که باید نقاط ضعف خود را در نیم فصل مرتفع کنند. شاید هم یکی از دلایلش این بود که بازیکنان خوبی در پست‌هایی که نیاز داشتند آزاد و قابل انتقال به سپاهان نبودند.

* شیوه تیم های قعله نوعی متفاوت از سالهای قهرمانی شده است

شیوه قلعه نویی نسبت به سال‌هایی که قهرمان می‌شد یک تفاوتی کرده است. تیم‌های قلعه نویی در آن سال‌ها فصل را خوب شروع نمی‌کرد اما هرچه زمان جلو می‌رفت تیم‌های او بهتر می‌شد و در هفته‌های پایانی به بهترین شرایط می‌رسید. اما او اخیراً فصل را خوب شروع می‌کند و در هفته‌های پایانی قدری کم می‌آورد.

* امیدوارم جواز صعود به لیگ یک را بگیریم

تنها یک هفته به پایان لیگ دسته دو مانده و تیم پاس شانس خوبی برای صعود به لیگ یک دارد. خوشبختانه امسال استاندار جدید همدان، آقای حاجی بابایی، اداره کل تربیت بدنی و آقای صوفی شهردار و رئیس هیأت فوتبال استان همدان تمام قد از تیم حمایت کردند و امیدوارم در هفته پایانی جواز صعود به لیگ دسته اول را بگیریم تا پاسخ زحمات این حمایت‌ها را داده باشیم.

اخبار باشگاه استقلال

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *