ایوب اصغرخانی: بازی مقابل نفت مسجدسلیمان بهترین فرصت برای ریکاوری بود؛ العین یکی از بهترین های غرب آسیاست

ایوب اصغرخانی

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: استقلال به پیروزی مقابل نفت مسجد سلیمان نیاز داشت و این بهترین اتفاقی بود که برای این تیم افتاد.

به گزارش استقلال نیوز، تیم فوتبال استقلال پس از شکست سنگین مقابل الدحیل قطر در لیگ قهرمانان آسیا، در لیگ برتر به میدان رفت و موفق شد نفت مسجد سلیمان را در دیداری خانگی شکست دهد.

ایوب اصغرخانی پیشکسوت باشگاه استقلال در گفت‌وگو با خبرگزاری مهر، در خصوص این دیدارصحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

* بازی مقابل نفت مسجدسلیمان بهترین فرصت برای ریکاوری بود

بعد از یک بازی انتقاد آمیز، بازی خوبی را از آبی پوشان در لیگ برتر دیدیم و باید بگویم تیم به این پیروزی بسیار نیاز داشت. بعد از شکست سنگین مقابل الدحیل استقلال نیاز داشت برای ریکاوری روحی و بازگشت به شرایط عادی به یک پیروزی دست پیدا کند و بازی با نفت مسجد سلیمان بهترین فرصت برای ریکاوری بود. حالا آبی پوشان می‌توانند با فراموش کردن شکست مقابل الدحیل با روحیه‌ای بالا در خانه از العین میزبانی کنند.

* العین یکی از بهترین های غرب آسیاست

بی تعارف باید بگویم العین یکی از بهترین تیم‌های غرب آسیا در یک دهه اخیر است. این فقط العین نیست که از تیم‌های خوب غرب آسیا است بلکه هر سه تیمی که با آبی پوشان همگروه شده اند از بهترین‌های غرب آسیا هستند. به همین دلیل با اطمینان می‌گویم بچه‌های استقلال نباید در باد پیروزی برابر نفت مسجد سلیمان یا میزبانی بخوابند. این دیدار بسیار حساس و سخت است. از آنجایی که بازی قبلی را به الدحیل واگذار کردیم، در این بازی محکوم به پیروزی هستیم چون در غیر این صورت صعود استقلال به مرحله بعدی با اما و اگر مواجه خواهد شد.

 

اخبار باشگاه استقلال تهران

'

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

وینفرید شفر: کی‌روش گفت مراقب باش؛ دشمنان پشت سر ایران هستند

ش مارس 9 , 2019
سرمربی آلمانی تیم فوتبال استقلال در گفت‌و&...