امیرحسین فتحی: به قهرمانی در لیگ برتر امیدواریم؛ پیگیر اتفاقی که برای منشا و مجیدی افتاد هستیم

امیرحسین فتحی

مدیرعامل باشگاه استقلال به اتفاقاتی که در روزهای اخیر برای معاون ورزشی این باشگاه و مهاجم نیجریه‌ای آبی‌پوشان رخ داده است، واکنش نشان داد.

 به گزارش استقلال نیوز، امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال در حاشیه مراسم بهره‌برداری از ورزشگاه امام رضا (ع) و افتتاح آکادمی باشگاه استقلالصحبت هایی انجام داد که در ادامه می خوانید:

* وضعیت این روز های استقلال؟

وضعیت استقلال خیلی بهتر شده است و روز به روز هم بهتر خواهد شد. امیدوارم شاهد پیروزی‌های مستمر برای استقلال باشیم.

* افتتاح آکادمی باشگاه استقلال و بهره‌برداری از ورزشگاه امام رضا (ع)؟

با مساعدت شهردار منطقه 18 تهران و همچنین شهرداری و اعضای شورای شهر تهران، این ورزشگاه ترمیم و بازسازی شد تا بتوانیم برای آماده‌سازی تیم‌های پایه از آنها استفاده کنیم.

* درخشش بازیکنان خارجی این تیم در دیدارهای گذشته؟

خدا را بابت این موضوع شکر می‌کنیم. گفته بودم استقلال با برنامه و صرف زمان اقدام به جذب بازیکن کرده است.

* اتفاقاتی که برای گادوین منشا و فرهاد مجیدی رخ داده است؟

منتظرم گزارش مربوط به اتفاقاتی که برای منشا و مجیدی رخ داده است، به دست‌مان برسد. قطعاً این مسائل را پیگیری می‌کنیم.

* ظاهراً یک نفر از پشت موهای منشا را کشیده است تا او را عصبانی کند؟

خبر خاصی در این زمینه ندارم، اما متأسفانه شنیده‌ام چه اتفاقی افتاده است. ظاهراً کار زشتی صورت گرفته که بازیکن ما را وادار به واکنش کرده است.

* آخرین وضعیت علی خطیر؟

شب گذشته خدمت ایشان بودم و باید بگویم حالش روز به روز بهتر می‌شود. قطعاً پیگیر اتفاق رخ داده برای او هستم تا سیستم قضایی با خاطی برخورد کند. ما پیگیر مسائل قضایی این درگیری هستیم تا این حرکات زشت را از جامعه فوتبال دور کنیم.

* آیا دربی در همان تاریخ دهم فروردین 98 برگزار می‌شود یا نه؟

فعلاً برنامه سازمان لیگ این است که دربی در تاریخ مذکور برگزار شود.

* فشردگی مسابقات به ضرر استقلال است؟

این مسئله برای تمام فوتبال کشورمان است و همه‌‌ی باشگاه درگیر هستند. باید وضعیت موجود را تحمل کنیم و امیدوارم استقلال در این رهگذر آسیب نبیند.

* امکانات مجموعه امام رضا (ع)؟

مجموعه خیلی خوب و مجهزی است. امیدوارم تیم‌های پایه را اینجا مستقر کنیم. چه در استقلال باشم یا نباشم، دوست دارم همه ثمره آکادمی استقلال را ببینند. بازیکنان زیادی چون طالب‌لو، جباری، حیدری و تیموریان بچه‌های استقلال بودند و امیدوارم روزی استقلالی را ببینیم که بیشتر بازیکنانش از تیم آکادمی باشگاه باشند.

* آیا قرار است هزینه‌های این باشگاه کاهش یابد یا خیر؟

مصوبه‌ای در راستای کاهش هزینه‌ها نداشتیم. زمانی که به استقلال آمدم، قرارمان بر این بود که تا جایی که می‌توانیم، بخشی از هزینه‌ها را کاهش دهیم، افراد اضافه به همراه تیم به شهرستان‌ها نروند و حداقل نیروها اعزام شوند. امیدوارم این کار اتفاق بیفتد.

* ادامه دار بودن نتایج خوب استقلال؟

امیدوارم استقلال در پایان فصل از گروه خود در لیگ قهرمانان آسیا صعود کند و به قهرمانی لیگ برتر برسد.

* پرونده سوپرجام و بررسی آن در دادگاه CAS؟

روز 24 اسفند، جلسه‌ای در سوئیس درباره این اتفاق برگزار می‌شود که با خطیر به این نشست می‌رویم. امیدوارم نتیجه مطلوبی بگیریم.

* چه کسی از طرفین درگیری خطیر و حقیقی حقیقت را می‌گوید؟

من در صحنه درگیری حضور نداشتم، اما قطعاً از نظر ما صحبت‌های خطیر صحیح است. اگر بر فرض محال اظهارات حقیقی درست باشد، قرار نیست اگر کسی حرفی می‌زند، با سر به او حمله کنند. داور هم اگر سوت اشتباهی بزند، بازیکنان نباید به او حمله کنند. این حرکت آنقدر زشت است که قابل توجیه نیست. ما پیگیر این موضوع خواهیم بود و هواداران فوتبال و استقلال متوجه می‌شوند در این ماجرا چه کسی مقصر است.

* حقیقی درگیری‌اش با خطیر را منتسب به باشگاه پرسپولیس کرده است؟

منتسب کردن درگیری به دو باشگاه خوب نیست و مسئله‌ای شخصی است. خطیر در حال انجام مأموریت بوده است و این به باشگاه پرسپولیس ارتباطی ندارد. از طریق فدراسیون فوتبال و مراجع قضایی، این موضوع را پیگیری می‌کنیم.

* فیلم منتشر شده از درگیری گادوین منشا با یکی از هواداران فولاد خوزستان؟

در تصاویری که دیدم، منشا را مورد آزار قرار دادند و موی او را کشیدند. منشا هم به همین خاطر واکنش نشان داده است. ما روز شنبه، پیگیر این موضوع خواهیم بود.

* مطالبات باشگاه استقلال از باشگاه ترابزون ترکیه برای انتقال سیدمجید حسینی به این تیم؟

ما به فیفا شکایت کردیم و امیدوارم مبلغ موردنظر را دریافت کنیم. آنها اعلام کردند که پول را پرداخت می‌کنیم، اما بعداً گفتند که به دلیل مسائل مالی، توان پرداخت نداریم. طلب ما از باشگاه ترابزون 400 هزار دلار است.

* کاشتن درخت به یاد بازیکنان درگذشته استقلال؟

این کار بسیار پسندیده است. می‌خواستیم یاد و خاطره ناصر حجازی، منصور پورحیدری، رضا احدی و سایر پیشکسوتانی را که برای باشگاه زحمت کشیده و اسطوره بودند، زنده نگه داریم.

 اخبار رسمی باشگاه استقلال

'

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سفر فتحی و خطیر به سوئیس برای پرونده سوپرجام

ج مارس 1 , 2019
به گزارش مشرق، باشگاه استقلال همچنان پیگی&...