خسرو حیدری: از این زمین به آن زمین می چرخیم؛ نمی دانم چه کسی گفته من مصدوم هستم!

خسرو حیدری

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: با این زمین‌های تمرین چطور می‌توانیم مقابل الهلال بازی کنیم؟

به گزارش استقلال نیوز، خسرو حیدری دفاع راست استقلال در گفت وگو با خبرگزاری تسنیم، درباره مشکلات تیم فوتبال استقلال صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

* از این زمین به آن زمین می چرخیم

ای کاش شرایطی فراهم می‌شد و هواداران استقلال از نزدیک وضعیت تیم را می‌دیدند. واقعاً در زمین‌هایی که تمرین می‌کنیم، امکان برگزاری تمرین وجود ندارد. استقلال نیاز به زمین باکیفیت دارد، اما از این زمین به آن زمین می‌چرخیم. برای باشگاه بزرگ استقلال خیلی بد است که نمی‌تواند زمین تمرین داشته باشد.

* پیش از بازی مهم با تراکتورسازی زمین تمرین نداشتیم

پیش از اردوی ترکیه، بازیکنان تصمیم گرفتند تمرین نکنند، اما به خاطر مسابقات مهمی که در پیش داشتیم و همچنین به خاطر هواداران و رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، تصمیم گرفتیم در تمرینات شرکت کنیم، اما فکرش را نمی‌کردیم پس از اردوی ترکیه محل مناسبی برای برگزاری تمرین نداشته باشیم. پیش از بازی مهم برابر تراکتورسازی، زمین تمرین نداشتیم و هر روز در زمین‌های مختلف با کیفیت پایین تمرین می‌کردیم.

* منزوی می تواند به استقلال کمک کند تا مشکلات حل شود!

وقتی باشگاه برای بازیکنان سرمایه‌گذاری می‌کند، باید بداند مهمترین مسئله داشتن زمین مناسب برای یک تیم است. الان افرادی چون کامران منزوی به هیئت مدیره باشگاه استقلال آمده‌اند که سابقه زیادی دارند و می‌توانند به استقلال کمک کند تا مشکلات حل شود. قرارداد اسپانسر قبلی تمام شده است و یکسری حواله بابت طلب بازیکنان داده‌اند که موعد وصول بیشتر آنها برای تاریخ سی‌ام دی ماه است. همین مسئله، برای خودش معضل بزرگی است. نیم‌فصل دوم شروع شده است، ولی ما تنها 30 تا 35 درصد دریافتی داشته‌ایم.

* مسئولان باید به مشکلات استقلال رسیدگی کنند

امیرحسین فتحی بارها آمده و توضیحاتی داده است که دنبال زمین و پول هستند، اما به‌‌هرحال یکسری کارها باید انجام شود، وگرنه مقابل الهلال در لیگ قهرمانان آسیا نمی‌توانیم بازی کنیم. با این زمین‌ها چطور می‌توانیم مقابل الهلال بازی کنیم؟

* آماده ترین حیدری چند فصل اخیر هستم و انتظار دارم بازی کنم

در اردوی ترکیه تمرینات خوبی انجام دادم و در دیدارهای دوستانه به میدان رفتم و پاس گل دادم. نمی‌دانم چه کسی گفته است که من مصدوم هستم، در صورتی که آماده بازی کردنم و با توجه به در پیش بودن رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا می‌توانم به تیم کمک کنم. من آماده‌ترین حیدری چند فصل اخیر هستم و انتظار دارم بازی کنم.

اخبار استقلال

'

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دعوای مجلسی‌ها بر سر هواداران تراکتورسازی و سپاهان

د فوریه 18 , 2019
به گزارش مشرق، جلسه علنی امروز (دوشنبه، ۲۹ &#15...