بهتاش فریبا: تراکتور در خط دفاع ضعف دارد؛ منشا می تواند بازیکن موثری باشد!

بهتاش فریبا

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: هیچکدام از بازیکنان جدید خارجی با هماهنگی کمیته فنی به استقلال نیامده‌اند.

به گزارش استقلال نیوز، بهتاش فریبا پیشکسوت و عضو کمیته فنی باشگاه استقلال در گفت وگو با خبرگزاری مهر، در خصوص دیدار روز جمعه استقلال برابر تراکتورسازی صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

* دیدار روز جمعه استقلال برابر تراکتورسازی؟

تراکتورسازی این روزها شرایط خوبی دارد. آنها بازیکنان خوبی را جذب کرده و یکی از پرمهره ترین تیم های لیگ برتری هستند. تراکتور از خط هافبک و حمله خوبی سود می برد و توانسته است با کمک همدیگر گل های زیادی هم به ثمر برسانند. آنها با داشتن بازیکنان خارجی چون استوکس به گل های زیادی دست پیدا کردند ولی خط دفاع تراکتور دچار ضعف هایی است که آبی پوشان می توانند از این نقطه ضعف در دیدار روز جمعه استفاده کنند. آبی پوشان هم در دیدار اول خود برابر پیکان یک پیروزی پرگل را به دست آوردند و توانستند حریف را با ۴ گل شکست داده و خود را آماده دیدار برابر تراکتورسازی کنند. بازگشت شجاعیان، حضور اسماعیلی و باقری توانسته به استقلال در خط هافبک قدرت بیشتری داده و موقعیت های گلزنی خوبی برای مهاجمان بوجود بیاید. البته در این دیدار باقری به دلیل محرومیت حضور ندارد اما کریمی می تواند جانشین مناسبی برای او باشد. استقلال اگر بتواند روند گلزنی و امتیازگیری خود را ادامه دهد مطمئنا خیلی زود به صدر جدول خواهد رسید. حضور چند مهاجم آماده می تواند به سرمربی تیم کمک کرده تا دست او برای آماده ترین ها باز باشد.

* بازیکنان خارجی استقلال؟

گونکالوس را نمی توان با یک بازی محک زد. او مقابل پیکان یک گل به ثمر رساند ولی هنوز نمی توان فهمید که او تا چه حد می تواند برای استقلال مفید باشد ولی گادوین منشا چهره شناخته شده ای است زیرا در تیم های پیکان و پرسپولیس حضور داشته و عملکرد او برای همه روشن است. به اعتقاد من منشا می تواند بیشتر از آنچه که در پرسپولیس مفید بود در استقلال مفید باشد و فکر می کنم این بازیکن کمک موثری در دیدارهای آینده به استقلال خواهد کرد.

* آیا کمیته فنی نقشی در جذب بازیکنان خارجی داشته است یا خیر؟

کمیته فنی هیچ نقشی در جذب این سه بازیکن نداشته و هر سه آنها با نظر شفر آمده اند. هیچ صحبتی هم با ما در این خصوص صورت نگرفته است.

 اخبار تیم استقلال

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عکس/ حضور وریا غفوری با بینی شکسته در تمرین

چ بهمن 24 , 1397
مشرق نیوز - عکس/ حضور وریا غفوری با بینی شکس&...