امیرحسین فتحی: حضور فرهاد را به فال نیک می‌گیریم؛ در نیم فصل اول هم تیم خوبی داشتیم!

امیرحسین فتحی

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: جذب چهار بازیکن هرکدام یک اتفاق خوب برای استقلال به شمار می‌روند اما فکر می‌کنم اضافه شدن فرهاد مجیدی به عنوان مربی یک خبر خاص و ویژه برای استقلالی ها بود.

 به گزارش استقلال نیوز، امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال در گفت و گو با سایت باشگاه، درباره جذب چهار بازیکن در نقل و انتقالات نیم فصل، صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

* ما در نیم فصل اول تیم خوبی داشتیم!

ما در نقل و انتقالات نیم فصل بازیکنان جدیدی جذب کردیم. امید نورافکن، پاتوسی، ایسما و منشا چهار بازیکنی بودند که برای حضور پر قدرت در نیم فصل دوم و بازی‌های آسیایی با نظر سر مربيمان به جمع ما اضافه شدند. ما در نیم فصل اول تیم خوبی داشتیم ولی الان تقویت شده ایم و امیدوارم بتوانیم با قدرت بیشتر در بازی‌های پیش روی ظاهر شویم و باعث خوشحالی و رضایت هوادارانمان شویم که همواره حامی تیم محبوب خود بوده‌ و مالک اصلی باشگاه هستند.

* اضافه شدن مجیدی به عنوان مربی یک خبر ویژه برای استقلالی ها بود!

این بازیکنان که به جمع استقلالی‌ها اضافه شده‌اند، هرکدام یک اتفاق خوب برای استقلال به شمار می‌روند و بازیکنان کاربلد و امتحان پس داده‌ ای هستند. با این‌حال فکر می‌کنم اضافه شدن فرهاد مجیدی به عنوان مربی یک خبر خاص و ویژه برای استقلالی ها بود. بازیکن ارزنده‌ای که سال‌ها برای استقلال زحمت کشیده و گل‌های فراموش نشدنی‌ای برای این تیم به ثمر رسانده است. او بالاترین مدرک مربی‌گری را از یوفا گرفته و می‌تواند به استقلال کمک کند.

فرهاد می‌تواند سال ها منشا خیر و خدمات زیادی برای استقلال باشد. ضمن این که مربیگری خود را با آقای شفر که سرمربی بزرگ، باتجربه و کارنامه داری است، شروع کرده و می‌تواند از تجربیات و دانش ایشان استفاده کند. حضور فرهاد را به فال نیک می‌گیریم، او الان به خانه خودش برگشته و می‌تواند در آینده از مربیان صاحب نام فوتبال ایران شود.

* امیدوارم حضوری قدرتمندانه در آسیا و نیم فصل دوم لیگ برتر داشته باشیم

استقلال به خوبی در تعطیلات تمرین کرد و خوشبختانه از شرایط مطلوبی بهره میبریم. بازیکنان خوب و کادر فنی باتجربه و پرتلاشی داریم و امیدوارم حضور قدرتمندانه‌ای در لیگ قهرمانان آسیا و نیم فصل دوم لیگ برتر داشته باشیم.

 اخبار رسمی باشگاه استقلال

'

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

فتحی: جذب ۴ بازیکن جدید با نظر شفر بود

س فوریه 5 , 2019
به گزارش مشرق، امیرحسین فتحی مدیرعامل باش&...