اظهارنظر حاشیه‌ساز فتحی در خصوص پیرمرد آلمانی – خبرخوان استقلال تهران

اظهارنظر حاشیه‌ساز فتحی در خصوص پیرمرد آلمانی

به گزارش مشرق، امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال که به دلیل مشکلات مالی در روزهای گذشته فشار زیادی را تحمل کرده بود، در تمرین استقلال در جمع بازیکنان گفت که وینفرد شفر بهترین مربی تاریخ استقلال است.

اظهار نظری که تعجب همه را برانگیخته است. زمانی یک مربی مورد تحسین قرار می‌گیرد که افتخارات زیادی را رقم زده باشد. از عمر مربیگری شفر در استقلال یک سال و نیم می‌گذرد و او تنها قهرمانی جام حذفی را با استقلال دارد.

بیشتر بخوانید:

تکرار اتفاقات ناخوشایند برای شاگردان شفر / استقلال قهرمان فرصت سوزی!

گفت و گوی شفر با بازیکنان و پا به توپ شدن مربیان +عکس


اگر چه او فصل گذشته نیم فصل اول حضور نداشت و امسال هم بازیکنان مدنظرش تیم را ترک کردند، اما برای اینکه او را بهترین مربی تاریخ باشگاه معرفی کرد، کمی اغراق کرده است. امیر قلعه‌نویی با استقلال سه بار قهرمان لیگ برتر، دو بار قهرمان جام حذفی و دو بار هم نایب قهرمان لیگ شده است. ضمن اینکه قلعه‌نویی استقلال را تا نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا برد.


مرحوم منصور پورحیدری که بیشتر افتخارات باشگاه استقلال مدیون او بوده است. یک قهرمانی، نایب قهرمانی و سومی آسیا و چند قهرمانی در لیگ و … جزوی از افتخارات مرحوم پورحیدری بوده است. شاید منظور فتحی از بزگترین مربی تاریخ استقلال به بحث حضور مربیان خارجی بازمی‌گردد که در این رابطه هم کمی زود قضاوت شده است.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *