بازیکن استقلال: در حسرت یک فرصت ماندم

به گزارش مشرق، سینا خادم‌پور در مورد ادامه حضورش در استقلال اظهار داشت: دو فصل پیش به عنوان ملی‌پوش تیم جوانان با قراردادی ۵ ساله به استقلال آمدم و در سال اول قراردادم به صورت قرضی به نفت تهران رفتم. در آنجا در خیلی از بازی‌ها حضور داشتم اما برای این فصل به استقلال آمدم تا بازی‌ام بیشتر به چشم بیاید که متأسفانه حتی یک دقیقه فرصت بازی هم به من داده نشد.

بیشتر بخوانید:

فرهاد مجیدی مربی استقلال شد

وی افزود: از روز اول در تمرینات استقلال حضور داشتم و بارها با تشویق وینفرد شفر و بازیکنان با تجربه تیم روبه‌رو شدم اما تا پایان نیم فصل برای بازی کردن در ترکیب تیم فقط حسرت خوردم. با آن همه تلاشی که در تمرینات از خود نشان دادم مستحق این کم لطفی نبودم و به همین خاطر اگر باشگاه صلاح بداند قصد دارم مجدد راهی تیم دیگری شوم چرا که سکونشینی در استقلال مانع پیشرفتم خواهد شد.

مدافع - هافبک جوان استقلال یادآور شد: می‌دانم بازی کردن در استقلال راحت نیست و هر بازیکنی باید آرزو داشته باشد که پیراهن این تیم را بپوشد اما من باید آینده خود را هم در نظر بگیرم و آنقدر پیشرفت کنم که با قدرت به استقلال برگردم و به یک بازیکن مؤثر برای این تیم تبدیل شوم. مدیربرنامه‌هایم در حال مذاکره با دو باشگاه اروپایی است و اگر شرایط برای رفتن به خارج از ایران مهیا نشود نیم فصل را به صورت قرضی در یکی از تیم‌های لیگ برتری ادامه خواهم داد تا به عنوان بازیکن با تجربه‌تر به استقلال برگردم.

Let's block ads! (Why?)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

صمد مرفاوی: خط خوردن از تیم ملی حسینی را عصبی کرده است؛ بهتر است یکی از دروازبان های استقلال برود!

ش ژانویه 5 , 2019
پیشکسوت استقلال گفت: اگر قرار است بازیکنا&...