علی جباری: تیم شکل گرفته ولی کامل نیست؛ همه مشکلاتمان رو به گردن داور نمی اندازیم

علی جباری

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: باید بیشتر تلاش کنیم که حتی اگر داوری علیه ما بود هم بتوانیم به گل برسیم.

به گزارش استقلال نیوز، علی جباری رئیس کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال در گفت و گو با سایت باشگاه،در خصوص ارزیابی استقلال در نیم فصل اول صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

* با گذر زمان تیم شکل گرفت

ما فصل گذشته چند بازیکن خوبمان را از دست دادیم. طبیعی بود که تیم دچار مشکل شود چون جایگزین ها نیاز به هماهنگی دارند و گاها جایگزین ها نمی توانند به اندازه بازیکنان قبلی خوب کار کنند و این مسئله مشکلاتی را با خود به همراه دارد. به هرحال با گذر زمان تیم شکل گرفت و بهتر شد و دلیلش هم همکاری همه جانبه بین مسئولان و کادرفنی بود. ما در اواخر نیم فصل اول خوب بهتر کردیم و کمی بدشانسی هم داشتیم وگرنه نتایج بهتری کسب می کردیم.

* تیم شکل گرفته ولی کامل نیست

خوشبختانه تیم شکل گرفته ولی به این معنا نیست که تیم استقلال کامل است. خوشبختانه از کادرفنی به طور کامل حمایت میشود و مطمئنا با کمک هواداران تیم بهتر هم می شود. شفر اشکالات تیم را بر طرف کرده و خیلی خوب است که تیم استقلال در تمام زمین می تواند توپ را بچرخاند. همین بازی آخر، دیدید که پدیده هیچ چیزی برای ارائه جلوی تیم ما نداشت. هرچه از روند بازیها گذشته، استقلال بهتر و بهتر شده و به هماهنگی بالاتری رسیده است. کسب 10 امتیاز از 4 بازی بسیار خوب است و از لحاظ روحی و فنی استقلال در شرایط مطلوبی قرار دارد.

* همه مشکلاتمان رو به گردن داور نمی اندازیم

متاسفانه ما همیشه تحت تاثیر برخی مسائل قرار می گیریم. داوران نسبت به استقلال کم لطفی می کنند. ما همه مشکلات را به گردن داور نمی اندازیم و خود ما هم چند فرصت داشتیم که استفاده نکردیم ولی داوری هم اثر داشت. ما باید بیشتر تلاش کنیم که حتی اگر داوری علیه ما بود هم بتوانیم به گل برسیم. هواداران به تیم اعتماد دارند و باید به بهترین نحو جواب این اعتماد را بدهیم. بزرگان زیادی پیراهن استقلال را به تن کرده اند و باید بازیکنان با تلاش بیشتری بازی کنند و بدانند در چه تیم بزرگی هستند.

* استقلال شانس خوبی برای موفقیت دارد

استقلال طبیعتا بازیکنانی را در فصل نقل و انتقالات جذب می کند. اشکالاتی که در خطوط مختلف بود، حل شده ولی نیاز به کار بیشتر داریم چون بازی های آسیایی سختی پیش روی ماست و نیاز داریم. اگر لیگ تعطیل نمی شد، مطمئنم بهتر می شدیم. ما باید با یک تدارک خوب از همان ابتدای نیم فصل دوم برای موفقیت پای به میدان بگذاریم چون هنوز هم معتقدم استقلال شانس خوبی برای موفقیت در لیگ برتر را دارد.

اخبار استقلال


مطالب مرتبط:

علی جباری: سال‌هاست که می‌خواهند ریشه استقلال را بزنند؛ ناکامی در آسیا با صد عدد از این جام‌ها جبران نمی‌شود

علی جباری: وزارت ورزش بسیج شده تا استقلال را نابود کند؛ کاشیما با ذخیره هایش قهرمان آسیا شد

سوپر جام مخفیانه به تیم دوم پایتخت رسید؛ فدراسیون مرهمی بر عقده 50 ساله سوگولی‌ها

'

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

الحاجی گرو: در صلح و صفا با مدیران فسخ قرداد کردیم؛ امیدوارم استقلال در ادامه فصل موفق باشد

س دسامبر 18 , 2018
مهاجم نیجریه استقلال گفت: در روزها و هفته‌&...