خمارلو: سر آبروی پرسپولیس شوخی نداریم

به گزارش مشرق، پندار خمارلو در پاسخ به سوال سایت پیروزی درباره مطالب منتشر شده از سوی باشگاه استقلال در واکنش به موضع گیری روز گذشته سرخپوشان اظهار داشت: واکنشی که از سوی ما نسبت به صحبت های مطرح شده بروز کرد نرم ترین رفتاری بود که می شد نسبت به ادعاهای مطرح شده بیان کرد و همانطور که روز گذشته اعلام کردیم، به همین موضوع بسنده نمی کنیم.

وی ادامه داد: اگر آن طور که مطرح شده است، تصور می کنند آن چه گفته ایم بلوف یا شوخی بوده است فقط چند روز صبر کنند تا ببینند؛ با آن ها شوخی نداریم وقتی به خود اجازه می دهند هر ادعای نادرستی را مطرح کنند. ما سر حقوق و آبروی پرسپولیس با احدی شوخی نداریم و از فدراسیون فوتبال هم می خواهیم با رسیدگی جدی به این موضوع جلوی ادامه این وضعیت را بگیرند.

بیشتر بخوانید:

واکنش باشگاه پرسپولیس به اظهارات کاپیتان استقلال

خمارلو درباره اینکه آیا باشگاه واقعا قصد دارد برای دفاع از خود برابر این ماجرا بایستد و مسائل را به شکل حقوقی پیگیری کند، اضافه کرد: قطعا همینطور است و اقدام های خود را در حوزه های مختلفی پیش می بریم از جمله اینکه برای اثبات ضرر و زیان پرسپولیس ناشی از اشتباهات سهوی داوران مستندات لازم هم گرد آوری شده است.


همچنین بازیکن استقلال به صراحت، در پاسخ به سوال های خبرنگاران درباره پرسپولیس صحبت کرد. وی همچنین ادعاهایی را هم مطرح کرد. قطعا چنین رویه ای پیگیری خواهد شد.

Let's block ads! (Why?)

یک دیدگاه برای “خمارلو: سر آبروی پرسپولیس شوخی نداریم

  1. خمارلو ، حتما خمار بوده که این حرفهارا گفته!!!! اگر شماها خلافکار نبودین، چرا در مورد مصاحبه هایی که جنبه کلی داشته، بخودتون گرفتین؟؟؟ شما کاسه داغ تر از آش که نبستین!!! هر کاری که میخواهید، انجام دهید، این گوی واینم میدون.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

چند خبر کوتاه از استقلال/ اعلام زمان آخرین جلسه تمرین استقلال و تقدیر از خط دفاعی مستحکم آبی ها

ی دسامبر 16 , 2018
باشگاه استقلال زمان آخرین جلسه تمرینی پیش...