دشمنی ناتمام رسانه میلی با استقلال بزرگ؛ آبی پوشان خواهان عذرخواهی رسمی صدا و سیما شدند – خبرخوان استقلال تهران

دشمنی ناتمام رسانه میلی با استقلال بزرگ؛ آبی پوشان خواهان عذرخواهی رسمی صدا و سیما شدند

باشگاه استقلال

باشگاه استقلال در اعتراض به اقدامات تفرقه انگیز صدا و سیما درقبال این تیم، خواهان عذرخواهی رسمی این سازمان شد.

به گزارش استقلال نیوز،   باشگاه استقلال با انتشار بیانیه از پیشکسوتان فوتبال درخواست حفظ وحدت ملی کرد!

متاسفانه برای دومین مرتبه، رسانه ملی به جای استفاده از نام ایران برای تیم استقلال به نماینده کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا، این باشگاه را استقلال تهران نامیده است.
با توجه به اینکه چنین اشتباهی پیش از این تکرار شده و باشگاه استقلال نیز مراتب اعتراض خود را بیان کرده بود و این موضوع مجددا از سوی رسانه ملی! انجام شده است، باشگاه استقلال ضمن اعلام اعتراض شدید خود به مدیران و مسئولان رسانه ملی، خواستار عذرخواهی رسمی از باشگاه استقلال و هواداران این باشگاه می باشد.

واکنش باشگاه استقلال به تبعیض صدا و سیماضمن اینکه با اعلام امیرحسین فتحی سرپرست این باشگاه تا زمانیکه عذرخواهی رسمی تلویزیون از باشگاه استقلال و هواداران انجام نشود، هیچکدام از اعضای باشگاه استقلال هیچگونه مصاحبه ای با هیچ یک از شبکه های تلویزیونی نخواهند داشت. باشگاه استقلال همواره نشان داده جهت حفظ حق و حقوق خود و هوادارانش از هیچ اقدامی کوتاهی نخواهد کرد، پیش از این و در اهواز نیز میکروفون شبکه خبر را از کنفرانس مطبوعاتی وینفرد شفر خارج کرد و حالا هم تا انجام عذر خواهی رسمی مسئولان تلویزیون، هیچ کدام از شبکه های تلویزیونی اجازه حضور در کنفرانس های خبری قبل و بعد از مسابقه سرمربی آبی پوشان را نخواهند داشت

اخبار رسمی باشگاه استقلال

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *