پرویز برومند: رفتار طارق همام زشت و نادرست بود؛ به تبریزی باید فرصت کافی داد – خبرخوان استقلال تهران

پرویز برومند: رفتار طارق همام زشت و نادرست بود؛ به تبریزی باید فرصت کافی داد

پرویز برومند

دروازه بان سابق استقلال گفت: رفتار طارق همام زشت و نادرست بود و این بازیکن بایستی از طرف باشگاه جریمه شود.

 به گزارش استقلال نیوز، پرویز برومند پیشکسوت باشگاه استقلال در گفت و گو با خبرگزاری میزان درباره رفتار غیر حرفه ای طارق همام و جدایی احتمالی سید حسین حسینی و ... صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

* رفتار عجیب طارق همام

باتوجه به تعهدی که بازیکنان دارند این حرکات و رفتارها بسیار زشت و نادرست است و مدیریت باشگاه باید در این مورد تصمیم بگیرد. به لحاظ اخلاقی بازیکن تعهداتی دارد که بهتر است به آن پایبند باشد.

* احتمال جدایی سید حسین حسینی

جدایی حسینی از تیم استقلال به ضرر هر دو طرف است. استقلال بر روی این دروازبان سرمایه‌گذاری کرده است و هم‌اکنون باید از آن استفاده کند. حسینی نباید تصمیمات عجولانه بگیرد و بهتراست که منطقی رفتار کند.

* عملکرد بازیکنان خارجی

این بازیکنان نیاز به زمان دارند تا بتوانند عملکرد و توانایی‌های خودشان را در استقلال به نمایش بگذارند. استقلال در نیم فصل دوم به یک تیم هماهنگ و یکدست تبدیل خواهد شد و بازیکنان خارجی نیز می‌توانند به این تیم کمک کنند.

* عملکرد مرتضی تبریزی در استقلال

تبریزی در مدت چند سال به جایگاه خوبی در ذوب‌آهن رسید و توانست در تیمش جا بیفتد. باید به او فرصت داد تا در استقلال نیز خودش را اثبات کند.

* نتایج استقلال با شفر

بازیکنانی بسیاری از استقلال جداشدند و چندین بازیکن جدید به تیم اضافه شدند. در این ۸ هفته استقلال هنوز به هماهنگی لازم نرسیده است تا بتواند به درستی نتیجه بگیرد و شفر باید تیم را تا نیم فصل دوم آماده و هماهنگ کند که منجر به نتیجه گرفتن تیم شود.

اخبار استقلال


اخبار مرتبط:

پرویز برومند: باشگاه استقلال باید از بازیکنان ارزشمندش دفاع کند؛ شفر دارد با حسینی لجباری می کند!

پرویز برومند: کیفیت فنی طارق همام را می پسندم؛ مشکلات استقلال به اردوی پیش فصل برمی گردد

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *