صمد مرفاوی: استقلال نیاز به این دو برد داشت؛ گرو با تصمیم شفر باتجربه به استقلال آمد! – خبرخوان استقلال تهران

صمد مرفاوی: استقلال نیاز به این دو برد داشت؛ گرو با تصمیم شفر باتجربه به استقلال آمد!

صمد مرفاوی

پیشکسوت استقلال گفت: میدان دادن به بازیکنان جوان قطعاً می‌تواند به‌سود استقلال باشد.

 به گزارش استقلال نیوز، صمد مرفاوی پیشکسوت باشگاه استقلال و سرمربی سابق این تیم در گفتگو با خبرگزاری تسنیم، در خصوص شرایط تیم فوتبال استقلال و دو برد اخیر برابر نفت مسجدسلیمان صحبت هایی را عنوان کرد. در ادامه متن این گفتگو را می خوانید:

* شرایط تیم فوتبال استقلال و دو برد اخیر برابر نفت مسجدسلیمان؟

استقلال نیاز به این دو برد داشت و حالا شرایط این تیم بهتر شده است. در این چند هفته بارها این بحث مطرح شد که استقلال بازیکنان زیادی را از دست داده ولی صحبت کردن در خصوص این موضوع مشکلی را حل نمی‌کند. استقلال دیگر نباید به‌فکر بازیکنان جداشده باشد و مهم این است که تمرکزش را روی بازی‌های آینده بگذارد. استقلال می‌تواند بهتر از این نتیجه بگیرد و خودش را به بالای جدول برساند.

* صحبت‌های سید حسین حسینی بعد از این بازی؟

این اتفاقات ممکن است برای هر بازیکن یا تیمی اتفاق بیفتد، ولی مهم این است که تفکر حرفه‌ای در یک باشگاه و همچنین بین بازیکنان حاکم باشد. در استقلال شفر سرمربی است و او به‌خاطر مسئولیتی که دارد، تصمیم می‌گیرد رحمتی بازی کند یا حسینی. این شرایط در گذشته هم بین دیگر دروازه‌بان‌های استقلال وجود داشته و این تیم همیشه دو گلر داشته که از لحاظ فنی رقابت نزدیکی با هم دارند.

* درخشش بازیکنان جوان تیم فوتبال استقلال در بازی با نفت مسجدسلیمان؟

میدان دادن به بازیکنان جوان قطعاً می‌تواند به‌سود استقلال باشد. شما می‌بینید که جذب بازیکن چقدر برای تیم‌هایی مثل استقلال هزینه دارد، ولی همین بازیکنان می‌توانند خیلی زود پیشرفت و به استقلال کمک کنند. امیدوارم که از این جوان‌ها بیشتر استفاده شود.

* انتقادهایی که از الحاجی گرو مهاجم استقلال شده است؟

این مسائل به کادر فنی مربوط می‌شود. شفر مربی باتجربه‌ای است و گرو با تصمیم او به استقلال آمد. طبیعتاً سرمربی استقلال بهتر می‌تواند در خصوص عملکرد و شرایطی که گرو در استقلال دارد صحبت کند.


مطالب مرتبط:

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *