بهتاش فریبا: بازیکنان از نظر روحی و روانی آماده مسابقه هستند؛ السد و استقلال قابل مقایسه نیستند – خبرخوان استقلال تهران

بهتاش فریبا: بازیکنان از نظر روحی و روانی آماده مسابقه هستند؛ السد و استقلال قابل مقایسه نیستند

بهتاش فریبا

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: هیچ جوره نمی‌شود استقلال را با السد قطر مقایسه کرد چه از نظر سخت‌افزای، چه از نظر مالی و امکانات . ورزشگاه‌ها و زمین‌های تمرینی تیم‌های قطری بی‌نظیر هستند.

به گزارش استقلال نیوز، بهتاش فریبا پیشکسوت باشگاه استقلال در گفت وگو با خبرگزاری فارس، در مورد دیدار برگشت استقلال با السد قطر که روز دوشنبه برگزار می‌شود، صحبت هایی را عنوان کرد. در ادامه متن این گفت وگو را می خوانید:

* جبران این نتیجه در قطر خیلی سخت است اما امری نشدنی نیست

بازی بسیار سختی در پیش داریم تیم قطری در کشورمان سه گل زده و یک گل خورده است. جبران این نتیجه در قطر خیلی سخت است اما امری نشدنی نیست. با این حال زیبایی فوتبال این است که نتیجه و تکلیفش از قبل مشخص نیست. 

* بازیکنان استقلال از نظر روحی  و روانی کاملا آمده این مسابقه هستند

آنطور که من خبر دارم بازیکنان استقلال از نظر روحی  و روانی کاملا آمده این مسابقه هستند و امیدوارم شرایطی پیش بیاید که استقلال در این مسابقه به موفقیت برسد. اگر هم از لیگ قهرمانان حذف شد بازنده‌ای سربلند باشد و با یک برد به کشور بازگردد. 

* هیچ جوره نمی‌شود استقلال را با السد قطر مقایسه کرد

هیچ جوره نمی‌شود استقلال را با السد قطر مقایسه کرد چه از نظر سخت‌افزای، چه از نظر مالی و امکانات . ورزشگاه‌ها و زمین‌های تمرینی تیم‌های قطری بی‌نظیر هستند بودجه این باشگاه با بودجه باشگاه استقلال به هیچ وجه قابل مقایسه نیست اما ما ایرانی‌ها فاکتوری به نام غیرت و همیت داریم که بارها با همین غیرت ایرانی کار های نشدنی را انجام داده‌ایم. 

* استقلال در بازی برگشت بیشتر باید به فکر حمله باشد تا مهار و کنترل حریف

استقلال در بازی برگشت بیشتر باید به فکر حمله باشد تا مهار و کنترل حریف. البته در نیمه اول اگر استقلال بتواند السد را کنترل کند و یک گل هم بزند شرایط بازی در نیمه دوم برایش بهتر خواهد شد. 

* امیدوارم که استقلال برنده این بازی باشد.

پیش‌بینی فوتبال کار سختی است من نیز تا حالا مسابقات فوتبال را پیش‌بینی نکردم امیدوارم که استقلال برنده این بازی باشد.

اخبار استقلال تهران

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *