سیروس دین محمدی: خط حمله استقلال بسیار ضعیف است؛ امیدوارم شفر در چیدمان ترکیبش تغییراتی ایجاد کند – خبرخوان استقلال تهران

سیروس دین محمدی: خط حمله استقلال بسیار ضعیف است؛ امیدوارم شفر در چیدمان ترکیبش تغییراتی ایجاد کند

سیروس دین محمدی

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: اعتقاد دارم که حضور این همه ملی پوش در تیم ملی هیچ مشکلی ندارد، آنها در تمرینات تیم ملی حضور داشتند و آمادگی کاملی دارند.

به گزارش استقلال نیوز ، سیروس دین محمدی مربی سابق و پیشکسوت باشگاه استقلال در مصاحبه با خ در خصوص شرایط برگزاری فارس، در خصوص دیدار دوشنبه استقلال برابر السد قطر صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

* بعید می دانم بتوانیم به دور بعد صعود کنیم

بازی سختی پیش روی استقلال است و فکر می کنم جبران شکست تهران برای استقلال در دوحه بسیار مشکل باشد. بی تعارف بگویم بعید می دانم بتوانیم به دور بعد صعود کرده و جزو چهار تیم مرحله بعد لیگ قهرمانان باشیم. البته در فوتبال هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست، همانند بازی اسپانیا برابر کرواسی که اسپانیایی ها توانستند با ۶ گل نایب قهرمان جهان را شکست دهند.

* خط حمله استقلال بسیار ضعیف است

بدون تعارف باید بگویم استقلال در خط حمله بسیار ضعیف است، متاسفانه بازیکنان خارجی که در استقلال توپ می زنند باید به مراتب بهتر از بازیکنان داخلی باشند یا حداقل در سطح تیام یا جپاروف باشند. اما متاسفانه در حال حاضر خارجی هایی که در استقلال توپ می زنند عملکرد قابل قبولی ندارند.

* حضور این همه ملی پوش در تیم ملی هیچ مشکلی ندارد

برعکس خیلی ها اعتقاد دارم که حضور این همه ملی پوش در تیم ملی هیچ مشکلی ندارد، آنها در تمرینات تیم ملی حضور داشتند و آمادگی کاملی دارند.

* امیدوارم شفر در چیدمان ترکیبش تغییراتی ایجاد کند

با این روندی که استقلال در پیش گرفته شرایط هر هفته برایش سخت تر خواهد شد، امیدوارم شفر در چیدمان ترکیبش تغییراتی ایجاد کند. به عنوان نمونه مرتضی تبریزی را به نوک حمله ببرد از وریا در یک خط جلوتر استفاده کند و حالا که جابر انصاری رسما به استقلال بازگشته می تواند از این بازیکن هم استفاده کرده تا در بازی های  آینده موفق باشد.

اخبار استقلال

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *