علی موسوی: حرف اول را در فوتبال برنامه ریزی میزند نه تعصب؛ استقلال فقط با معجزه صعود می کند! – خبرخوان استقلال تهران

علی موسوی: حرف اول را در فوتبال برنامه ریزی میزند نه تعصب؛ استقلال فقط با معجزه صعود می کند!

علی موسوی

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: السد بر خلاف استقلال در بازی رفت با تمرکز وارد میدان شد و استقلال اگر میخواهد در قطر به نتیجه برسد باید تمرکز کافی داشته باشد.

به گزارش استقلال نیوز، سیدعلی موسوی پیشکسوت باشگاه استقلالدر گفت وگو با خبرگزاری میزان، درباره بازی برگشت السد و استقلال در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صحبت هایی را عنوان کرد که در ادامه متن این گفت وگو را مشاهده خواهید کرد:

* بازی برگشت السد و استقلال  

استقلال در بازی رفت مقابل این تیم نشان داد که هنوز شکل تیمی خود را پیدا نکرده و نیاز به زمان بیشتری برای هماهنگ شدن دارد.

* شانس استقلال در بازی برگشت

برخلاف استقلال، السد در بازی رفت تیم کامل و یکدستی نشان داد و آنها متوجه شده بودند که استقلال آن تیم قبلی نیست. به هر حال بازی برگشت هم مشکلات خاص خود را دارد و با کمی واقع‌بینی می‌شود متوجه شد که استقلال از نظر فوتبالی شانسی ندارد مگر اینکه معجزه شود.

* صحبت پایانی:

یک زمانی فوتبال ایران آنقدر قوی بود که تیم‌های حوزه خلیج‌فارس مقابل ما حرفی برای گفتن نداشتند، ولی الان تنها ۲۰ درصد فوتبال تعصب است و برنامه ریزی حرف اول را می‌زند. به نظرم نباید استقلال درگیر حواشی شود و باید با تمرکز مقابل السد قرار بگیرد.

اخبار باشگاه استقلال


 اخبار مرتبط:

علی موسوی: شفر امتحانش را پس داده است؛ بعید می دانم استقلال بتواند این شکست را جبران کند

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *