آمار ناامیدکننده خط حمله استقلال – خبرخوان استقلال تهران

آمار ناامیدکننده خط حمله استقلال

به گزارش مشرق، تیم فوتبال استقلال تهران در فصل جدید ۵ بار در لیگ برتر و یک بار هم در لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفته که ماحصل این ۶ بازی یک پیروزی، ۲ شکست و ۳ مساوی است. شاگردان شفر در مجموع این ۶ بازی ۶ گل زده و ۶ گل خورده دارند که این آمار برازنده آنها نیست.

آنچه که این آمار را بدتر جلوه می‌دهد، عملکرد ضعیف مهاجمان استقلال در این بازی‌هاست. باتوجه به این که ۲ گل از مجموع گلهای زده استقلال گل به خودی مدافعان حریف بود که در دیدار مقابل تراکتورسازی و السد اتفاق افتاد، بازیکنان استقلال در این ۶ بازی خودشان تنها ۴ بار موفق به گلزنی شده‌اند.

اما از مجموع ۴ گل زده شده توسط بازیکنان این تیم دو گل توسط وریا غفوری مدافع کناری آبی‌ها به ثمر رسیده و یک گل آبی پوشان را هم فرشید اسماعیلی هافبک میانی شان زده است.

اگر مرتضی تبریزی که ذاتا یک مهاجم است اما در تیم شفر بیشتر در نقش وینگر چپ به میدان می‌رود را در صف مهاجمان استقلال به حساب بیاوریم آنوقت می‌توان گفت که مهاجمان این تیم در مجموع ۶ بازی تنها یک گل به ثمر رسانده‌اند. این در حالی است که در این تیم مهاجمانی مثل الحاجی گرو و روح الله باقری هم حضور دارند.

Let's block ads! (Why?)

یک پاسخ

  1. اسماعیل گفت:

    آقای فتح الله زاده از سایت باشگاه استقلال اینجور تصور شد که شما هم با تفرقه فکنی و دو به هم زنی رفتین دنبال کسانی که وقتی استقلال باخت همه را جمع کردید تا بر علیه استقلال جبهه بگیرند پس معلوم شد که شما به فکر منابع خود بوده و هستی .آقای به اصطلاح دکتر دیگه سایت شما مطالب آن را نمیخوانیم چون روی اعصاب مان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *